Stalin bol GRUZÍNEC, nie rus
uz sa to doboha naucte, ked raz hovorite o rusoch a potom o ukrajincoch ci gruzincoch a potom preskocite na sovietov. sovieti boli aj ukrajinci aj rusi aj gruzinci a dalsie nardonosti. chapeme?
Stalin bol GRUZÍNEC, nie rus
uz sa to doboha naucte, ked raz hovorite o rusoch a potom o ukrajincoch ci gruzincoch a potom preskocite na sovietov. sovieti boli aj ukrajinci aj rusi aj gruzinci a dalsie nardonosti. chapeme?
jasne, cely rozhodcovsky zbor nadrza rusom a preto to v tichosti zmenili a informovali o tom len rusku stranu a ukrajinskej vsetko zamlcali
:DDD
cokolvek pijes, uz to nepi
Pravda je uz niekoľko rokov ťažký bulvár
To je vaše pomoesst hrušky s jablkami a z toho robiť “dedukcie” :DDD
Stbacik ked uz lustrujes tak pozri odkedy sem píšem a potom si to daj do kontextu aby si pochopil aké nezmysly a hoaxy tu šíriš
Ale je mi jasne, že nie si toho schopný :D
Primitívny troll
Chmuľo este aj tu musíš tými svojim somarinami zasmradiť diskusiu? Chod písať svoje nezmysly do rubriky Vojna na Ukrajine a tu si daj pohov. Aj tak nemáš ani šajnu o čom sa v týchto článkoch píše
Idealista, rojko a snilek…väčšina skončí na čiernom trhu so zbraňami. Este aby ta nejaký ten náboj co mal byt na rusov netrafil tu na Slovensku pri nejakej ozbrojenej lúpeži
Pusti si radšej matišaka a daj si k tomu matýšaka aby si to zvládol :DDD
No hlavne, že patrí americanom :D
Ti su tam uz ako doma :DDD
Och, uz mi chýbali tieto stupídne matišákoviny :)
Mohli by ho vyslať na Ukrajinu do prvej linke aby nam opísal priebeh bojov. Hlavne teraz ked uz asi začala hlavná ukrajinská protiofenzíva. Alebo aj nie. Je možné, že sa bude skladať z dalších dielčích 26578 poloofenziv a menších a väčších veľkých ofenziv podla toho ako sa vyspi zelený. Podla NYT a americkej agentúry pre Mier na celom svete ako aj inštitútu pre štúdium a výskum vojny a bidenovych spodiek ale zelený nespáva velmi dobre. Musi byt neustále na práškoch :D
Spravodlivosť podla USSA - môžete vyšetrovať ale len to co my uznáme za vhodne :D
Súd ktorý neuznávajú zrazu idu zdieľať nejaké ich “dôkazy”
jasne, len USSA mozu intervenovat kde uznaju za vhodne :DDD
stazuje sa nemecky velvyslanec, nie rusky... comu zase nerozumies?
Končiaci nemecký veľvyslanec v Rusku Géza Andreas von Geyr pred svojím odchodom z Moskvy vyjadril poľutovanie nad kolapsom nemecko-ruských vzťahov, zdôraznil však dôležitosť diplomacie. „Rusko sa od nás a od Západu izolovalo,“
keby nemecko neskakalo ako USSA piska a robilo Europsku nezavislu politiku tak sa nic nemuselo z toho stat. Navyse sankcie nezacalo zavadzat Rusko, vsakze. Tam nech si nemci ziadaju odskodne od USSA a Norska ktore im znicilo plynovody NS1 a NS2
no začni, kto ti v tom brani? :DDD
Americký minister zahraničných vecí Antony Blinken bluzni. Neustale vykrikuje nieco o ruskom utoku na uzemie NATO. Jeho rodina nemoze spat s nim pod jednou strechou lebo sa neustale budi zo sna a vykrikuje ako bude USSA branit kazdy attometer NATO uzemia pred Ruskom :D
tak ked to povedal bývalý britský spravodajský dôstojník MI6 Christopher Steele, tak to musi byt prauda
:DDD
kazdy nanometer uzemia NATO
Odporúčame