konecne niekto kto sa zamyslel
konecne niekto kto sa zamyslel
gratulujem k zamontovaniu Fica do tejto debaty. Verim, ze ked sa posnazis, tak dokazes sem vmontovat aj Putina.
Inak vsetko co potrebujes vediet najdes v clanku...
alebo naopak - USSA bude svoj Patriot pribalovat k stihackam aby mal este nejaky odbyt
a preco ich nechceli? myslis, ze by tie jadrove zbrane nedokazali odpalit?
dodo77, kladivonachobotv, certifikovany idiot, stgu a zbino su ini machri od klavesnice
krasne predvadzaju preco je zavist cisto slovenska vlastnost
poznate ich podla toho, ze ich pracovnou metodou je klamstvo...
slovenske zdravotnictvo je v ovela horsom stave ako SR armada a pomaha slovakom neporovnatelne viac. slovenski vojaci posledne desatrocia chodia uz len hajit cudzie zaujmy do cudzich statov
medzitym iny clanok na Pravde
Domácnosti by mali začať šetriť, upozorňujú analytici. Pozrite si, o koľko stúpnu ceny za elektrinu, plyn a teplo
Obyvateľstvo by malo postupné zreálňovanie cien prijať racionálne a s pochopením.
:))))
Obyvateľstvo by malo postupné zreálňovanie cien prijať racionálne a s pochopením.
tak toto su uz ine hlasky :DDD
ak ponorka nemala ciernu skrinku z ktorej by sa dali vydolovat data tak tazko tato tragedia prispeje k zlepseniu bezpecnosti. Tiez treba povedat, ze James Cameron sa v inej ponorke uz ovela skorej ako tito dobrodruhovia potopil k vraku Titaniku a niektore ziskane zabery pouzil aj do svojho velkofilmu. Tiez sa potopil az na dno Marianskej priekopy co je ovela hlbsie ako lezi vrak Titaniku ale vsetko to boli ovela drahsie a kvalitnejsie ponorky, ktore splnali urcite standardy a mali certifikacie na take ponory. Tu si proste niekto myslel, ze do hlbky 4km staci to co mali a ono to par ponorov naozaj stacilo. Lenze nejaka unava materialu, nejaka konstrukcna chyba alebo mikroskopicke poskodenie stalo za katastrofou. Nutno podotknut, ze tato nastala uz v mensej hlbke ako planovali svoj ponor! Je asi velmi narocne udrziavat takuto ponorku v 100% stave aby nebola hrozbou alebo ju dimenzovat ovela robustnejsie.
Co ine in zostava ako klamať ked klamu uz od Majdanu cely svet?
Názorná ukážka rozdelenej mysle
Ponížený Putin. Prigožinovo povstanie neuspelo, no ukázalo slabosť ruského režimu
Vilnius vyzýva na posilnenie NATO, ak bude Prigožin v Bielorusku
Vcera to bol este ich človek ktorého treba všemožne podporiť ako vykrikoval pomätený Chodorkovskyj
Zdá sa že sa v tom ruskom Rubikone začínate topiť
A topiaci sa aj slamky chytá :DDD
*sankčný zoznam
Alebo vtipne ako zrazu veríte rusom co napísali. A ked tvrdili že NS1 a NS2 neodhalili tak ani zaboha, to urcite klamali ale teraz hovoria pravdu :DDD
Aby všetci uverili že ide o puč
Svoj účel to splnilo a ty môžeš dalej veriť tomu že zostrelili 50 vrtuľníkov a 10 ponoriek vrátane vesmírnej stanice MIR
Argument ako sviňa :D
Ale ved vieme, že USSA urán nedali na sankčný zoznam lebo ho majú malo a nakupujú ho od Ruska vo veľkom. Čoho majú dostatok to vsetko dali na sankčný zoznam a nútia pod hrozbou sankcií aby sme to dodržiavali aj my a nakupovali najlepšie od nich vrátane vojenskej techniky. Miliardy EUR tam pumpujeme a mame sa horšie ako ked sme brali od Ruska
A čože Ukrajinci nemajú dobrých športovcov že potrebuju aby za nich súťažili ti ruskí?
Ty si spadol z jahody, však?
Jediná agenda ktorá mu zostala - nenávisť
Tak ju pôjde šíriť aj do Bruselu. Tam padne na úrodnú pôdu
Odporúčame