Iba ak by to bolo vsetko inak a naše média vedia guľové preberajú len veci od západných agentúr ktoré samozrejme tiež vedia veľké guľové co sa deje v Rusku
Si myslite že spravodajské hry ovláda len USSA?
Iba ak by to bolo vsetko inak a naše média vedia guľové preberajú len veci od západných agentúr ktoré samozrejme tiež vedia veľké guľové co sa deje v Rusku
Si myslite že spravodajské hry ovláda len USSA?
O to usilovnejsie aspon propaguje za peniaze stávkovanie a hazard
A koľko treba vydržať este? Rok? 10 rokov? 100 rokov? 1000?
Zelenskeho adresu vieš? Hlási ju pravidelne aj do Kremľa? Bože fakt uvažovanie na úrovni decka
Naštuduj si Majdan, to bol protiústavný puč a nevadí ti to
Zrazu vadí? Ved to je bežná prax amíkov tak co zrazu tie krokydlie falošne slzy?
Zdá sa že západu zo včerajšieho ruského divadelného predstavenia nezostalo nic ine len neustále vyzdvihovať podla nich fakt ako Putin utrpel. Ked sa ten ich senilny Biden ale strol zo schodikov lietadla tak to jeho pozíciu posilnilo. Chcelo by to nejakú kľúčovú ukrajinskú protiofenzívu lebo čítať týžden teraz a oslabenom ci zosmiesnenom Putinovi je fakt že úbohé.
Tiež ten americký Inštitút na genocidu v jednom vyhlásení piše že Prigozin svoje sily precenil ako predtým napíše presný opak a ako celým Ruskom zatriasol. Pritom keby išlo naozaj o vzburu tak sa tam este teraz režú i ked par kindzalov a Wagnerova zoldnierska skupina je minulosťou
Vás by mala riešiť polícia a aj toho vášho ex zadara Valdisa. Sa pozrite co piše a potom môžete robiť cenzúru ale niekde inde :DDD a takeho odpadu zo západu tu je požehnane
No niečo z času na čas napísať musí
A papier znesie veľa. To nie je ako ked programátor musi napísať program
Tak ked to uz piše aj Repa tak to musi byt pravda. Teraz uz Ukrajincom nic nebráni za 3dni nielen oslobodiť svoje územia ale obsadiť celé Rusko :)
Hlavne nech uz nemusím čítať týchto amerických dezolátnom a tie ich nenávistné príspevky plne žlče a síry
Mozno je to dielo tajných služieb ale za iným účelom ako západ sníva. Čas ukáže…
Na Moskvu sa da tiahnut aj zo stredu našej galaxie ak vieš súradnice
Len ked uz bol 200km od Moskvy tak preco to vzdal? Počká než sa Putin naňho lepšie pripraví a potom uderí?
Prigi je ukrajinský agent? Ved doteraz vraždil podla vás na Ukrajine. Žeby to patrilo k metódam ukrajinských tajných služieb? Ale zase vieme, že zostrelia civilne lietadlo a hodia to na rusov, že vyhodia do povetria jednu z najväčších vodných priehrad na svete a hodia to na rusov , že si zastrelili cez 100 ľudí na majdane aby to hodili na rusov a najnovšie že sa chystajú vyhodiť do povetria jadrovú elektráreň aby to hodili na rusov. Tak preco by ich tajný agent Prigi nemohol bojovať na strane Ruska a zabíjať ukrajinských vojakov pre vyššiu vec?
Uderený čím viac napíšeš slovo potupa tym viac sa Putin bude cítiť slabší az ho nakoniec tvoja potupa zneškodní :)
No jasne že majú a majú aj v teréne nie? Voľne im po Rusku behajú zapadni agenti :DDD
Neopravuj sa, uz tak je tu diskusia zasrata primitívnostami od teba viac než inokedy
Nemal by si vychádzať uz ani von. Svet je nebezpečnejší ako kedy predtým bol
Si na seba príliš sebakriticky ale pravda je že sem dávaš jednu primitívnosť za druhou a v tvojich primitívnych príspevkoch sa slovo primitívny opakuje dokola ako keby si nam chcel ukázať aké nove cudzie slovíčko si sa naučil :D
Tieto straty ruskej armády mate od koho? Od rusov ci Prigozina osobne? Alebo ma v Rusku v teréne západ svojich reportérov? Že to moze byt hoax aby sa uverili že išlo o “skutočný” prevrat vás ani samozrejme nenapadlo. Ved to písali zapadne a prozápadne média co prevzali bohvie od koho
Odporúčame