zavislost na Rusku sme vymenili na zavislost od USSA a presne o toto aj islo
zavislost na Rusku sme vymenili na zavislost od USSA a presne o toto aj islo
americká Nadácia na obranu demokracie
tieto infantilne americke nazvy :DDD
výborne :)
Choď in ušiť nejaké “židovské žlté hviezdy” aby si ich po príchode mohol označkovať. Aspon nájdeš konečne zmysel svojho života :D
Prauda štandardne z ruskych záležitosti robí z komára somára ale z amerických tam si nic nevšíma. Vsetko v rámci amerických štandardov :D
Nejako sa na ňom museli podpísať tie tvrdé zásahy pukom
Tvoje príspevky len dokazujú aký si vymletý
ten starý lampasák je od detstva vygumovaný
Nielen tam ale aj na Ukrajine :D
11:40 Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj odvolal veľvyslanca v Británii Vadyma Prystajka. Výnos zverejnený na stránkach prezidentskej kancelárie síce neuvádza dôvody odvolania, ale list Ukrajinska pravda pripomenul, že veľvyslanec nedávno kritizoval hlavu štátu za „nezdravý sarkazmus“ Zelenského výrokov na adresu britského ministra obrany Bena Wallaca. Agentúra AFP označila Prystajka za kľúčovú osobu vo vzťahoch medzi Kyjevom a Londýnom.
Objektívne, to myslíš to co sa pise na Pravde a ostatných slovenských médiách alebo mas este nejaké take o ktorých vieš ty? :D
Pocuj ty “domáci pohárik”, co si nerozumel tomu co som sa opýtal? Ci mas potrebu ku všetkému niečo napísať aj ked odveci. Tvoje fikcie alebo uletene fantázie ma nezaujímajú
Tak politika? To aj Hitler bol potom politik a nie zločinec
Doporučujem pozriet si poľsky film Volyň
Poliaci natočili film kde nacisti vyzerajú oproti banderovcom ako civilizovaní ľudia
Ale to pochopíš az ked si ten film pozrieš celý
Daj kde si Medvedev otváral usta na Putina.
Rad si to prečítam
Ked trafená hus zagága :D
Presne o tomto píšem vyššie
Súčasný mainstream = úroveň bulváru ako Topky a podobne. Samé bombastické titulky, šírenie prozápadných hoaxov, poloprávd ci domnienok a samé zrejme, asi, pravdepodobne, nepotvrdené informácie, nepodarilo sa zdroj overiť - hlavne že je to protiruske. A k tomu tolerancia ussa trollov ktorí slovne napadaju ostatných v diskusiách a sama reklama. Nech si to tu USsA trolovia užijú a dajú si spoločný grupak s novinármi z Praudy :D
Takze platí co som napísal, to ostatne je tvoja fikcia
To sa dalo čakať. Girkinovi zrejme preskocilo ako predtým Prigozinovi.
Zatial nam tu padali len nemecké a americké bomby v minulosti
Jedna S300 je viac ako žiadna S300, to k tvojej infantilnej otázke koľko by ochránila na co sa tak hlupo pýtaš. To o tom NATO si si tam samoúčelne potom uz sam vložil kedže o tom nebola reč, navyše Ukrajina v NATO neni
Odporúčame