mozno sa tiez stanu turistickou miniatrakciou pre dalsie turisticke expedicie, ktore sa po ceste k Titaniku pridu pozriet aj na zvysky miniponorky
mozno sa tiez stanu turistickou miniatrakciou pre dalsie turisticke expedicie, ktore sa po ceste k Titaniku pridu pozriet aj na zvysky miniponorky
USSA ktorej asistovalo Nórsko
Teraz sa to snažia hodiť na Ukrajinu. To je spojenec na pohľadanie tie USSA
Ty si riadne vymeteny. Odkedy sa pouzivaju jadrové zbrane na zastrašovanie domáceho obyvateľstva a nie nepriateľsky naladených krajín? Tie sprostosti co tu vypisuješ každý deň sa ti snívajú alebo to vazne vzniklo počas “rozmýšľania”. Lukasenko potom príkaze jadrovému zamorenie na koho ma ist a komu sa ma vyhýbať, tak?
Hádžu USSA svoju špinu na ukrajincov? Vieme že to boli USSA ktorým asistovalo Nórsko. Teraz sa to snažia ti zbabelci hodiť na Ukrajinu
Práve som vyšiel z Atlantiku a ako pozeram zatial co som si bol zaplávať a pohrať s vlnami ty tu stale tukas do klávesnice nezmysly. Potrebuješ dovolenku. Uz ti to lezie na mozog vypisovať zlčovité somariny každý deň po stovkách. To musi zložit časom každého. Tipujem že v reáli si nejaký mladý zasran, ktorý by sa aj svojho tieňa zľakol, ty “dôchodca”
Aktuálne tu mame 15:42 čas HARIBO :)
Môžeš mi potom po prílete na letisko prost pomôct odniesť batožinu aby si uveril :D Zajtra mam kratko po polnoci prílet
Kde podla teba akože hrám milionára? To ste uz fakt tk zúfalí že potrebujete neustále druhým podsúvať vaše klamstvá? Pozriem ti do histórie a vidím koľko si tu každý deň napísal ty milionár s vilou :D Ist si užiť dovolenku na Kapverdy podla teba chodia v lete len hlupaci. Ďalšia tvoja hlúposť. Nezavid a chod si užiť niekam dovolenku. Evidentne to uz potrebuješ aj s tvojim kamarátom Haribom. Uz vám z tej Ukrajiny načisto prepína.
No vidíš, tak chod si užívať na dovolenku niekam a nie že si tu cely deň zavesený na Pravde :D
S Ficom to nema nic spoločného. Zachvíľku zistíš
Dal som ti plusko lebo na mobile je to vsetko malé a chcel som ťuknúť na reagovať tak ta aspon trosku poteším. Sam si hlupak, veľa ľudí sem chodi v lete dovolenkovať a to aj z Nemecka, Británie a dalších krajín EU. Nie su tu ale žiadni rusi ci Ukrajinci, tak mozno by sa ti to tiež páčilo ako upršané Slovensko aktuálne. A tiež som toho názoru že to nenitak drahé ako piše HARIBO tak mu to skus vysvetlit pretože orenho je to asi dovolenka snov, ktorú si nikdy nebude mocť dopriať. To je mi úprimne ľúto
Nezáviď a nájdi si poriadnu prácu. Potom budes mat aj na exotiku. Dnes to uz nie je az taká nedostupná dovolenka. Mna to vyšlo aj s vízami a miestnymi poplatkami 1050€
To by si tu nevypisoval ako najaty tie somariny celé dni. Užívaj dažďu na Slovensku aj so svojim kamosom Haribom
Jediná nevýhoda je takmer 7h let ale inak plaz piesková a oceán úžasný len teba by spláchla prvá vlna :D
Uz sa vám to kráti vypisovanie týchto sprostosti na Pravde
Aj teba ty zúfalec pozdravujem zo slnečných Cape Verde. Agituj viac a mozno si zarobíš aspon na návštevu Cernobylu :D
O 10 rokov bude Ukrajina informovať že padlo dalších 1000 ruských vojakov a spolu od začiatku konfliktu je to uz 2,3 miliardy rusov
Super, tešíme sa a tlieskame z Cape Verde
Keby si aspon nedrístal tie svoje somariny
Na Majdane strieľali do civilistov a polície, 100ka mŕtvych nakoniec prieniesla svoje ovocie. Toto je len podobne akurát vo väčšom rozsahu.
USSA záleží len na Ruskom životnom priestore a ich surovinách ktoré sa pokúsia cez svoje korporácie obsadiť. Dnes sa uz zeme nezaberajú vojensky ale robí sa to práve takto - farebne revolúcie, kúpená opozícia, úplatky a korupcia a postupne vsetko sa rozpreda zahraničiu. Aké prekvapenie že vsetko ide o zapadne spoločnosti a nie východne
Odporúčame