Lebo by im rusi utopili v oceáne New York
Lebo by im rusi utopili v oceáne New York
Plán C je že si prídu aspon po teba ked dostanú na zadok :D
Vtipne ako si admin nevie dat doporiadku par dementov co tu neustále vypisujú hlášky ako ked ožrani vykrikujú v šenku co ich práve napadlo. Toto je ozaj kultúra v diskutovaní o ktorej majú plne ústa pravďáci ale skutek- utek
Ok, tak uz mozeme sledovať ako dopadne ked ju oznámil konečne aj Zelenskyj. Majú aj plán B?
Bože ten nemecky Olaf je srandista. Požadovať aby sa Rusko stiahlo po tom co stratilo? Jedine žeby tam uz nebol Putin medzi živými a par dalších ako Medvedev a podobne. O čom chce vyjednavat ked rusom ponuka iba kapituláciu? Mozno ma dojem, že Rusko za mesiac kapituluje. On to ma vobec pomýlené v tej makovici ked dal suhlas na zničenie NS1 a NS2. A ked nedal tak je nesvojprávny lebo si nevsimol co sa vlastne stalo. Nemecku je tak dobre uz aj uhlie
Nechaj si svoje zbytočne rady, dobre? Ked nemáš nic konštruktívne napísať, tak nepíš !
Tieto koniny a napínanie svalov voči neexistujúcej hrozbe je fakt úbohosť západnej propagandy
Tunajší usstrolovia majú v tom uz dávno jasno. Vyhodili si to rusi aby nemuseli platit pokuty akurát divne, že nemci zistili že vyuzili Poľsko ako svoju základňu :D
Zaujímavé, že nikto sa nezaoberá verziou ktorú opísal Seymour Hersh :) A vzhľadom k tomu, tento pan novinár v minulosti odhalil svetu aj ine americké špinavosti, ktoré sa potvrdili, by sa mali vyšetrovatelia obrátiť smerom na USA a Nórsko. Ale Nemcov si amici uz ochočili viac než sovieti. Ked sa prevalilo že odpočúvajú Merkelovú tak ta po návšteve Bieleho domu uz ani len nepípla. A to sa o nej hovorilo ako o najmocnejšej žene sveta :D
Este ale môžu príst s verziou ako rusi Čuk a Muk umiestnili nálože na plynovody
Co si si dal? Zelený čaj?
Nezaznamenali to kedže tie nálože aktívne pomáhali americanom na tie plynovody umiestňovať.
Nóri zaznamenali…. nórovia su velmi zanietení v konflikte na Ukrajine. Aktívne pomáhali aj americanom nastrazit silne výbušniny na viacerych miestach plynovodov NS v mori a zaradili sa tak k teroristickým štátom ako su USA
Ty co by si chcel rušiť iným účty musíš byt este väčšia zufalka
Takze priznávaš že si bol na dovolenke v Rusku :D
Primitívne a úbohé tie tvoje komentáre
To aj za takéto sprostosti dostávaš peniaze ?
Nieže otravný ale on je otrávený. Čítať tie jeho sprostosti par dni po sebe tak človek ma chut si to hodiť
Čakal som kto prvý spomenie že to bol rus. Potešilo ta to však ?
Tvoj bude este smutnejší a bude mat tragicky koniec
Troll co musi vsetko komentovať aj ked odveci a sprostosť ci osobne invektívy a urážky a citi sa byt nadvecou :-/
Ofenzíva to bude ak sa ukrajincom bude dariť získavať naspäť územné zisky. Naopak ak sa dariť nebude tak to ofenzíva nebude a média budú písať že “este nezačala”. O tom ci je to ofenzíva rozhodnú az úspechy alebo neúspechy Ukrajiny
Nemajú ale gule to priznať tak si nechávajú otvorene aj zadné dvierka
Vyuzili dažde? Videl si porovnanie tej pretrhnutej priehrady s tými na Slovensku? Este aj amici tvrdia, že táto situácia viac vyhovuje ukrajincom ako rusom. Ten ich tzv. inštitút vojny
Odporúčame