Take ani nehovor preboha. Patriot je špičkový, presný, neomylný a neznicitelny systém. Rakety ktoré samovybuchujú este v zbranovych systémoch a raketových silách majú predsa len rusi :DDD
Take ani nehovor preboha. Patriot je špičkový, presný, neomylný a neznicitelny systém. Rakety ktoré samovybuchujú este v zbranovych systémoch a raketových silách majú predsa len rusi :DDD
Čisto technicky ked čítate co píšu tu na Praude tak sa piše, že “reagoval tak na tvrdenia Moskvy, ze jej armáda pri utorňajšom vzdušnom údere zasiahla západom dodaný systém Patriot svojou nadzvukovou strelou”. Zároveň USA potvrdili, ze Patriot je poškodený. Vychádza mi z toho, ze ked chcete robiť protirusku propagandu tak ju musíte robot lepšie. Patrilo by sa napísať teda, ze Moskva vyhlásila, ze zničila západom dodaný Patriot a nie ze ho zasiahla lebo viete, ze zasiahnuť a zničiť su dve rozdielne veci? A vie to aj ten ukrajinsky hovorca?
Ale ved USA si inštalovali svojich sluhov na Ukrajine presne k tomu účelu ktorý vyvolali.
jasne, tých cca 6000 jadrovych zbrani majú len na parádu
Len taká faktická lebo si pomýlený a zle si si to vysvetlil (ako vždy kedže čítať medzi riadkami neviete) - podla mna to bola reakcia na članok ohľadom Bieloruska a Lukasenka ako tajne rokoval s Ukrajinou kde ho označili naši prestitúti za samozvaného prezidenta Bieloruska
Asi si na vojne nikdy nebol. Neuposlúchnutie veliteľa počas vojny sa moze skončiť aj trestom smrti. Putin je vrchný veliteľ ruskej armády, ktorá disponuje okolo 6 tisíckami jadrovych zbrani. A svoje si uz odžil rovnako ako Biden. Len treba dalej provokovať a zisťovať ci ich nakoniec použijú alebo len blafuju…
Radšej sa rozhodne postaviť pre ten medzinárodný súd, ktorému bude šéfovať západ na čele s USA :DDD
Trénovať na F16 a lietať na nich do bojov su velmi dve rozdielne veci gágaj
O F16 sa tu rozpráva dlhšie ako o protivzdusnych systémoch, ktoré uz západ dodal. Takze asi skor ma pravdu ten zahraničný expert ako tvoje želanie a prianie :DDD
Tieto psychologické konštrukty a podprahovy brainwashing co by mal Putin z otravy Lukasenka su az trápne. Ak by chcel niekto Lukasenka otráviť, tak je to západ a jeho tajne služby. Ked sa im ho nedarí zvrhnúť cez vnútorných buričov tak majú v arzenáli aj ine metódy. Ale chápem, že západná propaganda ide na 200% a snaží sa vraziť klín medzi Bielorusko a Rusko
Poskytovanie zbrani, munície, zbraňových systémov a filtrovanie peňazí nie je priame zapojenie do vojny?
Ak Lukasenko rokuje s banderovcami alebo západom ci dokonca s USA tak je idiot pretože bude další na rade ak padne Putin. Nie nadarmo ho aj tu v mienkotvorných médiách a v mainstreame titulujú “samozvaný” prezident Bieloruska.
cital som nedavno jedneho zapadneho vojenskeho experta, ktory pisal preco zapad nedoda Ukrajine moderne stihacky a preco je delostrelectvo ovela ucinnejsie ako jedna talato stihacka. Ale uvidime. Ja si tiez myslim, ze USA to nedovolia.
alebo to vyeskaluje k skutocnej vojne. ked rusom dojdu konvencne zbrane, tak aj k jadrovej
prehraju vsetci
mozno patri do tej bandy, potom to dava zmysel ako tu reaguje
par vyplat? ved narobili miliardove skody, ktore sa daju priamo vycislit a potom zmarili investicie, ktore nepriamo predstavuju dalsie miliardove skody
kedze mame 4 rocny volebny cyklus tak aj uspesna vlada by nemla dostat ziadne odstupne lebo maju pracu na dobu urcitu, nie neurcitu. To by sme tu museli mat diktaturu a to asi nemame, ci?
nemyslim si, ze taketo zlate padaky su v poriadku za par mesiacov bacovania ci uz docasnej, odvolanej alebo uradnickej vlady. Obzvlast v dnesnej dobe ked ludia obracaju kazde euro a vsetko vyrazne zdrazelo. Slovensko je co sa tyka zivotnej urovne obyvatelstva v EU na predposlednom mieste, za nami je uz len Bulharsko ale aj to nas coskoro zda sa predbehne. V normalnej spolocnosti su odmeny odstupnovane podla odpracovanych rokov (nie mesiacov) ale tu je to pausal. Na ludoch vedia politici setrit ale na sebe nikdy hoc sa jedna aj o praviciarov ci exotov typu "menej statu". Vzdy nakoniec otocia ked sa dostanu ku korytu. A za to katastrofalne vedeie statu maju este tu drzost pytat nejake odstupne? Sa s konmi zrazili???
nic prekvapiveho, ze HARIBO si nevidi dalej od nosa :DDD
len skutocny hlupak nadava inym do hlupakov
zase pises o niecom o com nemas ani potuchy
pritom mas v clanku napisane vsetko co potrebujes ale ty ani len obycajnemu jednoducho napisanemu textu nerozumies
az nato, ze povodni srbski kosovcania museli odtial ujst a opustit svoje domovy v ktorych teraz nelegalne byvaju kosovski teroristi. pozri si dokument Ukradnute Kosovo.
Odporúčame