samozrejme aj nadalej zostava problemom *EU Orban Madarsko a nie to co stvaraju v Polsku
:DDD
samozrejme aj nadalej zostava problemom *EU Orban Madarsko a nie to co stvaraju v Polsku
:DDD
je to zasrany americky troll
hlupak, odkedy USA obchoduju s teroristickymi statmi?
v cinskom vzdusnom priesore by neletelo pretoze by ho cinania zostrelili ty metrix
co robi tato sprava v teme "Vojna na Ukrajine" ?
vyplakavanie amikov je inak tak dojemne
cinska stihacka v Juhocinskom mori? To je nejaky hoax, po spravnosti je to Juhoamericke more
ked trolovi dojde rec tak si pomoze infovojnou
v zivote som na tej stranke ci "ruskom" mediu nebol , pouzivam vlastny rozum. zato prozapadnej propagandy je tu tolko, ze ked sa nahodou dostane von, ze USA nelegalne odpocuvaju svojich europskych spojencov, tak nad tym mavneme len rukou, ved oni mozu, nie?
veris aj tej hluposti, ze Rusko si samo vyhodilo NS1 a NS2
tazko potom po tebe chciet aby si si upratal sled udalosti a odlisoval co sa dialo po Majdane v roku 2014 a co po zaciatku spec. vojenskej operacii v roku 2022 a nemal z toho gulas
precitaj si spravy zo18-19 tyzdna troll
mas to pomylene, v 2014 zacali po protiustavnom puci (ktory vam "demokratom" samozrejme nevadi kedze bol po prevrate ktory zafinancovali USA) na Donbase zabijat ukrajinci, ukrajincov ruskej narodnosti, t.j. rusku mensinu na Ukrajine. Islo o obciansku vojnu, ktoru Ukrajinci nazvali "protiseparatistickou operaciou". teraz im rusi davkuju svoju medicinu v podobe "protiteroristickej operacie". Aky pozicaj, taky vrat
hej hej, o tej protiofenzive, ktora mala zacat 9.5.2023 ked si Rusko pripominalo vitazstvo v 2 svetovej vojne nad fasistickym Nemeckom, ste tu popisali neurekom a odvtedy vy aj zapadne media tuto proti ofenzivu omielaju donemoty. samozrejme najviac ukrajinsky rezim. Ale zidna sa nespustila a aj pocasie je uz pekne. Zrejme dosli vojaci, ked vacsina zutekala aj ked ukrajinsky rezim robi problemy muzom od 18 do 60 rokov opustit krajinu. Nastastie Ukrajina je tak skorumpovany stat, ze "priepustku" si moze kupit kazdy za tu spravnu sumu
Ale ked moze “mierový nástroj” posielať peniaze na financovanie vojny a bombardovať je možné aj humanitárne tak možné je vsetko
Nemudruj, ma pravdu
Takému ekonómovi ci analytikovi by u nás v banke nedali vytierat ani podlahu. Nepriame následky ale mozeme vyčísliť v miliardách eur a od začiatku vojny ich pociťujú všetci vo zvýšených cenách energii, tovarov a služieb. Dôsledkom toho su v kurze zase potravinové poukážky ci balíčky ako v rozvojových krajinách tretieho sveta. Takí sme my “šéfovia” celé sveta a univerzu :D
Majú tie 4 ci 5 krajín aj take zásoby surovín ako Rusko? Nie? Zak tym HDP si môžeš začať vytierať zadok
To určite :D Uz sa čaká len tvoje povolenie :DDD
Viete ako zistite, že američan klame? Ked hýbe ústami
Nemam veľa obľúbených slovenských hercov ale tento k nim urcite patril… :(((
Nech odpočíva v pokoji…
a co poliaci?
Poľsko vlani škody spôsobené v dôsledku nacistickej okupácie vyčíslilo na 6,2 bilióna zlotých.
Odporúčame