Sam si vhodný pre psychiatriu
Prešli ZHN v Iraku, prejde čokoľvek. Pripadne ak sa niečo dodatočne aj ukáže ako nepravda, nikoho to uz trápiť nebude
Zaujimalo by ma aky majú dôkaz že chytili skutočne toho žraloka, ktorý útočil. Mohli po útoku sa tam objaviť aj ine žraloky ktoré mohli časť tela zjesť. A teda ak aj v žalúdku žraloka sa našla nejaka časť ľudského tela ani to neni dôkaz že išlo o žraloka, ktorý útočil a zabíjal
Každopádne to video urobi pre egyptský turizmus viac než útok teroristov na nejaký hotelový komplex. To je tak ked su ľudia schopní niečo takéto natáčať na mobil a potom to predávať médiám ci davat na Internet koli “lajkom”
To iste by mohli aj Katalánsku
Čína je velmi naivná ak si mysli, že USA a zapadne krajiny ktoré ovládajú cez svoj pokrivený dolár nechajú Taiwan napokoji. USA velmi dobre vie, že Čína ak uz USA nepredbehla, tak časom tak urobi a získa postavenie supervelmoci. Taktiku si odskúšali na Ukrajine proti Rusku. Skor je otázka ci USA počkajú na koniec konfliktu na Ukrajine alebo ak bude vojna sa roky vliect ci zostane na mŕtvom bode, nevydržia a spustia na Taiwane farebnú revolúciu. Su toho totiž schopné.
Gratulujem ti k zamontovaniu Ruska do tejto témy
Preboha toto je co za temnú demagógiu? Tu úplne platí, že ked sa ma koza dobre pôjde sa na ľad kĺzať. Ked môžu tučniaci preco aj ona nie? To by bola diskriminácia!
Otázne je kedy si Slovenska vláda / nevláda / úradnícka vláda najdu čas na tých z dani ktorých su platení. Jedine žeby boli uz komplet kúpení a platení západom. Vsetko nasvedčuje tomu totiž
Len co urobi Ukrajina ked cela jej operácia padne aj s vojakmi? Techniku costanj od západu (mozno) ale ako nahradia ľudí? Začnú ich loviť a unášať z krajín EU? Dobre vieme, že hranice Ukrajiny nelegálne prekročilo veľa mužov vo veku 18-60r na ktorých sa vzťahuje branná povinnosť. Alwbo začne západ svojich vojakov prezliekať do ukrajinských uniforiem? Spustia nábor v západných krajinach na nájomných žoldnierov? Vsetko to bude porušenie hodnôt a tajov EU ale asi to nikto nebude riešiť
Výsluháči odchádzali aj v 35 rokoch, teraz im to mozno zdvihli o niečo
úúúúú tak to je dôkaz ako svina. Úplne nepriestrelný, nespochybniteľný a nevyvratitelný
Ja som na fotkách z miesta činu po priblížení našiel aj dva ruské pasy, presne tie iste co sa nenašli na mieste explózií NS1 a NS2
bééé, bééé
vrchny velitel udajne najsilnejsej armady na svete je len uradnik? to je dost zle
to bolo Putinovo vrece s ruskym pieskom :DDD
Rusko uz zase zacina ovplyvnovat USA politiku. Skoro sa im podarilo zlikvidovat prezidenta USA pred kamerami :DDDD
aj to budu riesit iba politicku opoziciu...nieco nevidane.
no pre americkych mopslikov co rozkazuju celej EU z Bruselu trnom v oku je. A nielen im, ved uz nie raz sa tu spominalo zastavenie EU fondov ak Orban nezacne beekat ako zvysok EU na prikaz USA. Musim povedat ale, ze vcera ked som pocul Fica o akomsi sprisahani na slovensku opoziciu, kde by pouzili pred volbami rusku kartu na nich, som si myslel, ze prehana. Po tejto sprave z Polska si naopak myslim, ze ma pravdu a Nad je obycajny spinavy klamar. Ako sa vcera rozohnoval tak vyzeral presne ako sedliacky bulo, uz len fuziky mu namalovat a postavit na tribunu vedla Hitlera alebo Zelenskeho. Akoby ich jedna mater mala
som nevedel ze USA obchoduju s teroristickymi statmi :DDD
Odporúčame