Polsko nic lepsie nenapadlo ako spisat skody desiatky rokov po a predkladat akesi fantomove cisla Nemecku a Rusku. Obe krajiny pritom uz Polsko odskodnovali
Polsko nic lepsie nenapadlo ako spisat skody desiatky rokov po a predkladat akesi fantomove cisla Nemecku a Rusku. Obe krajiny pritom uz Polsko odskodnovali
Na teba so samodestrukciou Patriota ale nema… si King :DDD
ano, ako ohňostroj s cenovkou cez pol miliardy dolárov :DDD
Náhodne to nebolo ale skor sedí na opis Rusov, ktorí použili zložený útok kde najprv poslali drony aby Patriot prezradil pri aktivácii svoju polohu a potom zaútočili kinžalom
Tak americký Patriot nebol zničený len prešiel procesom neriadeného samorozloženia :DDD
Ohňostroj s cenovkou cez pol miliardy dolárov. Po tomto Ukrajina moze zabudnut na moderné stíhačky zo západu, niežeby predtým mala šancu
Ty si bol lepsi ked si sem dal teóriu o samodeštrukcii Patriota. Este teraz sa na tom stale smejem :DDD
Prauda uz zverejnila aj video zo zásahu nezničiteľného Patriota? :D
HARIBO daj si Haribo :D
Ale urcite dajú, aj USA urcite nejaké venuje (podla niektorých :) Len sa nevie kedy :D
Aspon vidiet že sa snažia o skutočne nezávislú politiku a nie iba papajú poslušne co uSSrahell nadiktuje Bruselu a ten EU
To je v poriadku ale z uSSrahellu sa žarty nerobia :)
hlavne a s ich vedel aj zneškodniť :) len sledovať nestačí :DDD
A neni to tak že jeden dodali USA a na druhy sa zložilo Nemecko spolu s Holandskom? To je koľko? 4? 6? :DDD
tak tento je vážne dobrý :DDD
Ty môžeš uz teraz začať kricat :)
to su tí ruskí vedci co počítajú pomocou ščotov? :DDD
nezmysel, rusi majú iba predpotopne zbrane a nic co by západ uz dávno nemal. Aspon tak tu píšu trolovia platení uSSrahellom :D
o americkom Patriote sa nežartuje :)
Odporúčame