napis protestny list von Lajnovej, urcite ti odpovie
napis protestny list von Lajnovej, urcite ti odpovie
pre USSA ide o win-win konflikt a jeho architekti to naozaj mali velmi dobre spocitane.
Rusko neziskali ale teraz vlastnia polku Ukrajiny a drzia za gule celu EU. Nielen tym svojim zlocineckym spolkom NATO ale uz aj energiami a teda dokazu ovladat (alebo regulovat?) tempo hospodarstva v EU
uvidime...nechajme sa prekvapit. je to velmi zabavne a co platilo vcera dnes uz neplati. zijeme dynamicku dobu :)
mozno tych kolaborantskych statov casom postupne bude pribudat. uz ani spanil ci brit nekyvne na vsetko o co si USSA zaziadaju, to je ale nieco neslyyychaneeeee
potkan ja sa bavim na tebe a tebe podobnych a hlavne ma bavi ako sa EU vmanevrovala do narucia USSA a ako teraz jej stiska ritku, ze co bude dalej kedze nema ziadny vplyv na USSA ani na Izrahell aby tu vojnu s Iranom ukoncili. Navyse Trump je naladovy a Spanielsko uz dostalo po papuli lebo si dovolilo nieco nedlychane. Vy ten preplesk ale potrebujete hlavne pocitit na vlastnych ksichtoch
vdaka USSA / Izrahellskemu dobrodruzstvu pride rychlo cas, kedy aj zapadne krajiny EU zacnu znovu poskulovat po ruskej rope a plyne. Hovori sa, ze blizsia kosela ako kabat a Ukrajina je v tomto pripade skor plast pod ktorym je ten kabat, potom je dalsich 6 vrstiev oblecenia a az potom je ta kosela
nie. my to uz dame aj bez ropy a plynu.... daaame to hej hej ej
je to vona zapadu proti Rusku, takze nie je divu preco taka obrovska snaha vyhoviet Ukrajine, ktora neni ani v EU ani v NATO a ignorovat potreby clenskych krajin EU
isli by na vlastne riziko
okrem toho ukrosi vitaju cudzincov ktori su ochotni bojovat za Ukrajinu. Myslis, ze im v zakopoch a v prvej linii nic nehrozi a preto mozu bojovat proti rusom?
tam mas dalsi stoh sena ale tej slamy sa nechytaj, ta je len pre Ukrajinu
Irán „usiluje o poškodenie svojich susedov a snaží sa ich vtiahnuť do vojny, ktorá nie je ich konfliktom“.
toto je kvalitna dávka sena
Využíva USA katarské letiská?
Áno. Okrem samotnej základne Al Udeid USA využívajú katarský vzdušný priestor a vojenské zariadenia v rámci regionálnych operácií. To je dlhodobá súčasť americko-katarskej bezpečnostnej spolupráce.
Potkan Katar hostí jednu z najväčších amerických vojenských základní na Blízkom východe – Al Udeid Air Base, ktorá je centrom pre operácie USA v regióne. Táto základňa bola v posledných dňoch dokonca terčom iránskych útokov v rámci odvetných akcií.
Irán potvrdil, že medzi jeho cieľmi boli americké aktíva v Katare.
Najväčšia americká základňa v regióne bola zasiahnutá balistickou raketou, hoci bez obetí.
V Katare sa nachádza aj strategický americký radar AN/FPS‑132, ktorý bol nedávno poškodený iránskym útokom.
Katarský premiér Mohammed bin Abdulrahman Al Thani v telefonáte s iránskym ministrom zahraničných vecí Abbasom Araghchim označil tento krok za eskalačný a za dôkaz, že Teherán nemá skutočný záujem o zmiernenie napätia či diplomatické riešenie.
Podľa jeho slov Irán namiesto toho „usiluje o poškodenie svojich susedov a snaží sa ich vtiahnuť do vojny, ktorá nie je ich konfliktom“.
odpoved AI na otazku, ci sa na uzemi Kataru nechadzaju nejake americke vojenske zakladne
Katar hostí jednu z najväčších amerických vojenských základní na Blízkom východe – Al Udeid Air Base, ktorá je centrom pre operácie USA v regióne.
Ale aaano mila Prauda, co ma Katar s tym, ze USSA z jeho zemia podnikaju vojenske tazenie proti Iranu?
beeee beeeee ovce, zeno prezuvajte a sláámu nechajte pre Ukrajinu
no a kedyze to umozni jeho inspekciu EU?
no a povedal aj ze aky je problem aby sa EU mohla na mieste presvedcit o rozsahu jeho poskodenia ako tvrdia ukrajinci? Zelenskeho vyzvala aj von Lajnova a Zelenskyj jej ziadost zamietol
uz nepomahaju ani tie zazracne laserove zbrane ako PVO ?
je fakt, ze zostrelovat drony raketami za miliony je dobre drahy spas, no ale na to v USSA a Izrahelli nemysleli? Ved Izrahell sa roky pripravoval na tento konflikt a vedel vsetko, urcite mali info aj kolko rakiet a dronov ma Iran a co to znamena ak ho napadnu
ze Praudu naozaj vlastnia ukrajincii
si v prdeli :DDDDDD
ale tam sa ti evidentne paci
troll
aj Kosovu
Odporúčame