potkan tak potom koho chce USSA oslobodit? Teoristov?
:DDDDD
potkan tak potom koho chce USSA oslobodit? Teoristov?
:DDDDD
to bol preventivny utok po vzore Izrahellu, Spojenými teroristickými štátmi Americkými. Pekne v tichosti spod hladiny, drtivy utok, ktory je oslavovany zapadom v style - takto sa to robi ty chumaj Putin
NATO stredajšie vystrelenie iránskej rakety prostredníctvom svojej hovorkyne odsúdilo a uviedlo, že pevne stojí za svojimi spojencami. Šéf Aliancie Mark Rutte už v pondelok pochválil USA a Izrael za vojenský zásah proti Iránu.
:DDDDDDDDDDD
samozrejme Mr. Spocka Cina detailne neinformovala co planuje podniknut a to je neakceptovatelne. Mali by to rychlo napravit a oznamit svoje kroky aby sa ne mohli Izrahell a USSA dopredu pripravit
Tiez Mr. Spocka nenpadlo, ze v momente ako sa Rusko a/alebo Cina otvorene zapojido konfliktu, tak tu mame vojnu vojen. Tu poslednu
Potom uz Mr. Spock moze sa zachranit len v tom StarTreku
potkan vyliezol z nory
si uplne mimo ale to nevadiiii
Wir schaffen das, som nepovedal ja ale niekto iny. Tam sa treba dalej pytat
ale radsej sa chod amikov spytat co planuju, pretoze ak v Irane vznikne obcianska vojna tak to budu miliony utecencov. Iran je 17-ta najludnatejsia krajina sveta , je ich cez 93 milionov
bolo by zaujimave vediet co by si o tychto cinov mysleli zidia ktori prezili holokaust
za tie roky sa Izrael stal postupne Izrahell
len ked si USSA
kto ich bude za to sudit? kto ich vojensky za to napadne? alebo kto aspon na nich vyda medzinarodne sankcie ci zatykac?
USSA uz tolko svinstiev preslo, ze toto je absolutne nic proti tomu
a co dosiahli v Iraku, Libii co v Syrii?
USSA bude podporovat tych, ktori jej daju prava na tazbu iranskej ropy
a co sa tyka Izrahellu, tak rozputat obciansku vojnu v Irane by bola pre nich win-win situacia. To co nakoniec zostane z Iranu po takej vojne ich uz nebude musiet trapit
lepsi popis pre medzinarodneho teroristu nenajdeme
Izrahell ma svoje ciele a USSA tiez. Iranska ropa
alebo co spaja Iran s Venezuelom, Ukrajinou a Gronskom?
zeby nerastne bohatstvo a moznost sa dalej po svete sirit ako rakovina ked metastazuje vsade, az nakoniec vsetko znici?
aha tak udajne hovoris....
kto nemal o Ukrajinu zaujem? rusi? zrejme nesledujes co a deje...dalsi co si mysli, ze ked dnes bolo pekne tak aj zajtra bude pekne a pekne bude stalo. veci sa menia. mozno rusi boli naivni, ked uverili amikom. Gorbacov urcite bol. Ale uz nie su. teraz je naivny niekto iny
cas ludia rozdeluju na minuly, pritomny a buduci
prašiví potkani to maju pomiesane v hlave a budu tvrdit ostatnym, ze tomu oni nerozumeju
ale ze ty netusis rozdiel medzi minulym a buducim casom?
prašivý potkan chod sa stazovat priamo na podu OSN, ze siria hoaxy
si len prašivý potkan
ako si mozete byt taki isti, ze by Iran v pripade, ze by vyrobil atomovu bombu, ju na Izrael aj pouzil? Ved vy tvrdite nieco co nemate ako dokazat, co sa realne nestalo a na zaklade neexistujuceho dokazu, vakua, schvalujete nevidanu agresiu. Ste sa uplne pomiatli !!!!
EU je super unia
no pri cene niektorych leteniek od tejto spolocnosti to asi nebola ziadna vyhra pre cestujucich :DDDD
no mali si rakusania dat poradit od tunajsich expertov na elektromobilitu a hned to nezabalit s tym uzasnym pojektom TRON
Odporúčame