sam si tupec ty pičus
sam si tupec ty pičus
sa cudujem, ze ked vedeli co planuju Izrael s USA, ze sa viac neskryvali. Izrael ma asi v Irane kopu kvalitnych spehov.
mali sever proti juhu ale to uz je velmi davno
odvtedy v podstate nic take nezazili. Pearl Harbour alebo dvojicky sa neda nazvat vojnou
ale USA aj toto vyhovuje kedze ich snahou je ovladat co najvacsie zasoby ropy na svete
teraz je ten spravny cas na skutocny medzinarodny terorizmus a ja sa im cudovat ani nebudem ked tam zacnu potapat jednu lod za druhou
Íránské revoluční gardy začaly podle informací z námořních kruhů blokovat jednu z nejdůležitějších námořních cest světa. Oficiální zástupce námořní mise Evropské unie Aspides uvedl, že plavidla v oblasti přijímají radiové vysílání na vlnách VHF, ve kterém íránské gardy důrazně oznamují, že „žádné lodi není dovoleno proplout Hormuzským průlivem“.
tam uplne postaci univerzalne "lebofico"
Zablokovaný, žiadny USA prezident nie je “môj”. USA všade rozputavaju vo svete len konflikty
Irán ma hlavne veľké zásoby ropy ty naivka, rovnako ako Venezuela. Nikde inde USA nerobia poriadky a su aj horšie krajiny na tom ale nemajú ropu. Domáci a medzinárodný teror robí aj Saudská Arabia, hlavne jej korunný princ a USA su ticho lebo vo veľkom míňajú miliardy dolárov na americké zbrane a poslúchajú USA. Korunnemu princovi prešla aj nariadená spackaná vražda opozičného novinára žijúceho v USA na konzuláte SA v Turecku
medicína ktorú servíruje Izrael s USA totiž nie je selektívna
Keby bola v Iráne tak by teraz plakala od bolesti
Ako sa líši toto od medzinárodného terorizmu? Bez vyhlásenia vojny, prekvapivý útok, stovky mŕtvych. Mozno uz tisíce. Do konca konfliktu to budú desiatky tisícami nie viac. Irak si uz niečim takým prešiel a žiadna demokracia tam nie je. V Libyii dokonca prekvitá trh s otrokmi
Keby teraz bola v tom jej Iráne a nie na Slovensku, tak by plakala od bolesti. To co tam servírujú práve Izrael s USA totiž nie je nic selektívne
no len nech skusia
:DDDDD
Iránsky duchovný vodca Alí Chameneí je mŕtvy, napísal v sobotu na svojej sieti Truth Social americký prezident Donald Trump. Ide podľa neho o spravodlivosť nielen pre iránsky ľud, ale aj pre Američanov.
tych americanov si mohol odpustit
diskutujes s trollom, absolutna strata casu
co je to "hamba"? tvoja smradlava papula?
Ma pravdu ty potkan špinavý
Vylížem si ju sam pičus
Nemecko, Francúzsko a Británia v spoločnom vyhlásení odsúdili iránske útoky na štáty v oblasti Blízkeho východu. Nemecký kancelár Friedrich Merz, francúzsky prezident Emmanuel Macron a britský premiér Keir Starmer vyzvali Teherán, aby obnovil rokovania. Iránci podľa vyhlásenia troch európskych lídrov musia mať možnosť určiť si vlastnú budúcnosť.
chlapci pri z alternatívneho multivesmíru a este sa nezorientovali, kto zaútočil prvý? Je možné totiž, že v tom ich alternatívnom Vesmíre, Irán zaútočil prvý 🤷🏼♂️
nielen izrahell ale aj USSA
Odporúčame