no len nech skusia
:DDDDD
no len nech skusia
:DDDDD
Iránsky duchovný vodca Alí Chameneí je mŕtvy, napísal v sobotu na svojej sieti Truth Social americký prezident Donald Trump. Ide podľa neho o spravodlivosť nielen pre iránsky ľud, ale aj pre Američanov.
tych americanov si mohol odpustit
diskutujes s trollom, absolutna strata casu
co je to "hamba"? tvoja smradlava papula?
Ma pravdu ty potkan špinavý
Vylížem si ju sam pičus
Nemecko, Francúzsko a Británia v spoločnom vyhlásení odsúdili iránske útoky na štáty v oblasti Blízkeho východu. Nemecký kancelár Friedrich Merz, francúzsky prezident Emmanuel Macron a britský premiér Keir Starmer vyzvali Teherán, aby obnovil rokovania. Iránci podľa vyhlásenia troch európskych lídrov musia mať možnosť určiť si vlastnú budúcnosť.
chlapci pri z alternatívneho multivesmíru a este sa nezorientovali, kto zaútočil prvý? Je možné totiž, že v tom ich alternatívnom Vesmíre, Irán zaútočil prvý 🤷🏼♂️
nielen izrahell ale aj USSA
detekovany troll
je obdivuhodne sledovat ako idu USA po ruke Izraelu. clovek ma az pocit, ze Biely dom je ovladany z Jeruzalemu.
dufam, ze tato vojna zlomi krk mierotvorcovi z USA
USA na Ukrajine neprehrali, bola to zastupna vojna, ktoru vyprovokovali pretoze pre USA islo o win-win situaciu. Bud by Rusko padlo a mohli by ho zacat kolonizovat so zapadom alebo variant b, USA sa financne zahoja na tom ako EU zacala hromadne od USA nakupovat zbrane, co vsetko si USA privlastnili na Ukrajine (nerastne bohatstvo hlavne' a v neposlednom rade, ze energonosice z Ruska previedli na seba, takze teraz je EU este viac zavisla na USA ako bola doteraz. USA investovali do konfliktu na Ukrajine miliardy dolarov ale uz sa im to vratilo tak svoj zaujem presunuli na Venezuelu a Iran - krajiny s najvacsimi zasobami ropy
Zatial EU sa vycerpava na vojne na Ukrajine a nenapreduje
toto medium je čistá stoka
Pravda uz informuje s cim mozu USA utocit na Iran
ziadne odsudenie nevyprovokovanej vojny?
no samozrejme Zelenskyj.... ze radsej nedrzi hubu
a v jeho krajine neunasaju komanda protizakonne civilistov na front kde miznu?
skor prevzatie ropneho bohatstva Iranu pod sprvu USA, ako sa o to USA snazia aj vo Venezuele
zbytocne stracas svoj cas ked sa snazis diskutovat s trollom
nastuduj si najprv nieco o Oranzovej revolucii
aspon zaklady
to je 500 ton dole, ak zostava 1700, tak to ma este na dalsich cca 15 rokov vojny
:DDDD
tato protiruska propaganda je uz tak poriadne nudna a navyse aj otrepana...stale dokola to iste...
ano ano, Rusko je obor na hlinenych nohach a uz sa ruti k zemi. zomru vsetci rusi a potom nastane mier na celom svete. Zaroven musime mohutne zbrojit a liat do armady biliony EUR aby nas uz neexistujuce Rusko o par rokov ked zanikne po utoku Ukrajiny, neznicilo.
Sláma Ukravína !!!!
Odporúčame