zato Čaputovci sú z toho tak v šoku, že sa tu aj priznali, že čakajú na sociálne balíčky :DDDDD
zato Čaputovci sú z toho tak v šoku, že sa tu aj priznali, že čakajú na sociálne balíčky :DDDDD
ešte koľkokrát to tu dáš? To nám ukazuješ, že sa zajakávaš?
ty máš problém s pamäťou, že to tu pastuješ už tretíkrát? :DDDD
vadí ti, že tu vládne 18%-ný Fico, ale nemáš problém s tým, že premiérske ambície má 9%-ný Sulík...aj to o tebe vaľa napovedá...
no a? Napísala Smolková s Beňovou a vy tu skáčete okolo indiánskych totemov, že členovia Smeru sú proti Ficovi :DDDDD
veď aj sa Sulík pre voľbami s Kotlebom stretával v Maďarsku a teraz sa k tomu nehlási :DDDD
ale kde ja píšem, že strašíš? To už máš problémy aj s čítaním??? :DDDD
od toho, kto sa práve priznal, že čaká na sociálne dávky, to skutočne sedí. Si si istý, že ten, komu to dnes nejde som ja? Nebudeš ním náhodou ty? :DDDD
ty si myslíš, že ak ty všade vidíš Fica, Rusko a Putina, tak je každý na tom rovnako? :DDDDD
a nemýľ si to, o takúto "slávu" nestojí nik :DDDD
on je nejaký Štetkovič? A že vy nenapádate a neurážate?
no veď si tým priznal, že čakáš na sociálne balíčky. Keby tak nebolo, nenapíšeš to v prvej osobe :DDDD
to ja neviem, nepoznám členskú základňu Smeru, ale vyzerá to, že je vaša kámoška. Minimálne dáva rozhovory, v ktorých požaaduje nejakú diskuziu o vedení Smeru a vždy bola poslankyňou za Smer. Tak je členkou alebo nie je?
keďže Blaha svojími argumentami privádza liberálkov z košiara Pento-Esetu do zúfalstva, tak mi celkom imponuje, že ma s ním porovnávaš
Vaši Kiska a spol mu inteligenčne nesiahajú ani po podrážky na topánkach :DDDD
žeby tento? : :DDDDD
Fico a kedy už bude nejaký baliček? Nechcem muku po termíne, pošli cigary, tablet a el. bicykel.
Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok Bez fotky neprislo
6450541 dnes
17:34
Odporúčame