a to vieš odkiaľ?
jasné, Smolková, ktorú odstavili od bruselského válova :DDDD
žeby to bol osobne sám veľký novinár Schutz? :DDDD
nehovor, veď od neho žobreš ďalšie, tak aspoň neklam :DDDDD
a čo má spoločné to, že niekto napísal o tých, ktorí sa snažia vyvolať dojem vzbury, pravdu s tým, čo som ja napísal v príspevku, na ktorý reaguješ???
ale no, veď ty by si mal byť Ficovi vďačný, keďže žiješ z ich sociálnych balíčkov, ako si dnes priznal :DDDD
začínam vážne uvažovať, že až najbližšie navštívim Prahu, zájdem do Senátu a popýtam sa pána Valentu, čo on na to. Či vobec tuší, aké meno mu na Slovensku robia
oni, veľkomešťania z Blatislavy poznajú východ, iba keď niečo potrebujú, inak na východniarov (ale nielen na nich) pozerajú s veľkým dešpektom...
kde ja prekrucujem, veď si to napísal sám. Prečítal si si vobec po sebe, čo píšeš???
Balíčky sú vždy pre tých, ktorí ich potrebujú, tak ak presne žiadaš, čo chceš, evidentne si ich adresátom, ergo ich potrebuješ...či? :DDDD
a ty ich odkiaľ tak dobre poznáš? Žeby si bol bývalý člen, ktorého vyhodili pre neschopnosť? :DDDD
prečo robíš sám zo seba truľa? Veď Fica okydávate každý deň od rána do večera. Vari aj toto chceš poprieť???
chlapče popletený, takže ak poviem, že som nikdy Smer nevolil, tak dávam ruky od neho preč? Na túto logiku si prišiel ako???
Jedinú zlobu, ktorú niekto hádže na Slovákov, je tá, ktorú pľuje Kiska v rozhovoroch pre zahraničné médiá
niekedy mám pocit, že aj admini (aspoň niektorí) pracujú pre tunajších liberálkov, možno poniektorí z nich tu píšu pod nejakými nickmi...
ty si odkázaný na sociálne balíčky? Toto si archivujem, aby si to v budúcnosti nemohol poprieť :DDDD
ale ja tu vidím nervozitu od vás, lebo si myslíte, že konečne sa vám podarí to, o čo sa snažíte už niekoľko rokov a stále nič :DDDD
chlapček, popletený, predstav si, že ani nie som voličom Smeru. To je prekvapenie, že? Vieš, nie každý má svojích idolkov, ako ty
Ty im takto bozkávaš ručičky???:DDDD
alečo, povedala Tódová? Alebo chlapci z Esetu? :DDDD
Odporúčame