a tebe vadí, že ty si nemožeš zaspievať? :DDDD
súhlasím, a keďže kvalita mojho oponenta je prachbiedna, tomu zodpovedá aj moja reakcia na neho :DDDD
nehovor, že tebe dali aj asistenta? Čo si nedokázal pochopiť ani ten jednoduchý manuál, čo ti dali? :DDDD
to neposudzujem. Mňa zaujíma, na akej mentálnej úrovni tu diskutuješ. Ostatné mi je ukradnuté
no vidíš, a ja nemám záujem ani vidieť, a ani počuť. To iba ty sa hrnieš všade, kde je šanca, že budú niečo rozdávať a ak nerozdávajú, tak si naštvaný. To ja si radšej kúpim :DDDD
no vidíš, ako si sa nám krásne priznal :DDD
A teraz si na nich naštvaný, lebo ti, hnusáci jední, nedali kvetinku? :DDDD
no vidíš, a znovu ten starý manuál. Niečo nové nemáš? :DDDD
Ty si vari skrachoval? :DDD
tam si asi chodieval ty, keď máš o tom také skvelé informácie. Ja neviem, o čom to blúzniš. Mali by ti už vymeniť manuál :DDDD
zase som ti napísal niečo,čo nemáš v manuále, že? Nič si z toho nerob, tie vaše manuály sú aj tak len na dve veci :DDD
skús si ešte párkrát prečítať, čo som písal o 20:28 a verím, že tam nájdeš odpoveď. Ak nenájdeš, tak si to nechaj od niekoho vysvetliť :DDDD
no vidíš, a znovu len urážaš...skús vykoktať nejaký relevantný argument a nie iba toto :DDDD
Odporúčame