Čaputovej zenbudhisticko katolícky...
človeče, teba je tu škoda. Mal by si sa prihlásiť, ako poradca Čaputovej, alebo Kiskovi do novej strany. Vraj tam hľadá schopných ľudí :DDDD
kde som ja napísal, že na Nku písali, žeby mohol zvíťaziť Harabín? Zase čítaš,čo chceš? To je tá tvoja sociológia od Zykmunda Baumana?
veď sa aj snažili vytvoriť v druhom kole vo verejnosti dojem, že víťazstvo Čaputovej je už rozhodnuté. Len aby neprišlo viac ľudí voliť a teraz tu je prezidentka, ktorú volilo 21% voličov, ale oni sa tvária, ako keby ju volilo celé Slovensko...
ja a zvážnel? Naopak, ja sa na vás výborne bavím
Ale vidím, že aj ty si jedným z tých aktivistov, ktorým robí problém premýšľať, inak by si vedel odpoveď na moju otázku :DDDD
Nehovor, že ty vieš niečo o Zygmuntovi Baumanovi. Kde by sa to v tebe nabralo?
Ale ak už si taký sociológ, čo tak odpovedať na otázku tvorby bubliny, ktorá odrazu vyniesla Čaputovú z 8% na 52%
aj báseň sa dá využiť na vyhrážanie. Takže z jedného bol satirik, ty si odrazu čitateľ básničiek...aj teba bude verejne obhajovať súdruh riaditeľ?
takže ty nerozumieš, kedy sa vyká a kedy tyká?
Ale vidím, že tomu asi ťažko porozumieš, keď nevieš pochopiť ani krátku vetu. Tak namiesto prezerania histórie sa radšej zamysli,ako som to myslel a nezosmiešňuj sa tu
Ale trochu ti našepkám: čo myslíš, prečo sa liberáli až tak báli, že na druhé kolo volieb može prísť oveľa viac voličon, než na prvé, že na soc. sieťach písali, že už nemá zmysel chodiť na druhé kolo, keď tam sú iba liberálni kandidáti?
Takže s poloargumentami možeš medzi kamarátmi ale nie pri mne. Preto radšej premýšľaj,aby si pochopil, čo som to vlastne napísal a prečo...
takže to je dobrá správa, že slušní ľudia musia prevziať na Slovensku politickú zodpovednosť. To znamená, že Kiska nič neprevezme :DDD
radšej si priznaj, že si tú moju vetu nepochopil, lebo keby si ju pochopil, tak tu nenapíšeš tento nezmysel :DDD
Ale vidím, že si archivujete moje výroky. Budete aj strieľať?
trollko, ak chceš debatu o nacistoch, obráť sa na Kisku. To sú jeho kamaráti, keďže tak rád obhajuje kijevských banderovcov
nehovor, a kto sa nalepil na Kisku, keď ten tak obhajuje kijevských banderovcov?
no vidíš, a v tom je ten rozdiel medzi nami. Ty potrebuješ manuál a ešte niekoho, kto ti ho vysvetlí a ja si bohate vystačím na takých,ako ty ak sám :DDDD
Odporúčame