myslíš, že by im trebárs v Nemecku vytvorili také podmienky,aké naše vlády vytvorili nemeckým reťazcom u nás? Napríklad daňové prázdniny?
myslíš, že by im trebárs v Nemecku vytvorili také podmienky,aké naše vlády vytvorili nemeckým reťazcom u nás? Napríklad daňové prázdniny?
Myslím, že Progresívne Slovensko bude s nimi skvelou vládnou stranou na Slovensku.....pre zahraničné firmy a obchodné reťazce
žasnem, koľko je tu múdrych, vzdelaných a rozhľadených diskutérov, ktorí sa vždy a ku všetkému vedia vyjadriť a o každom okamžite vedia, či je to blbec alebo génius, či može byť v politike, či nie..
Až z nich mám pocit, že za tými nickmi sa skrývajú nezápecníci a neťuťmáci,ako Cigániková, Remišová, Matovič, Sulík, Kiska, Dzurinda, Mikloš, Štefanec,...a mnohí ďalší, ktorí v minulosti už toľkokrát dokázali,akí sú skvelí odborníci na všetko a ešte aj veci pridružené...
nože sa nám pochváľ, aké je tvoje vzdelanie, prax a podobne, že sa nominuješ na posudzovanie mentálnych schopností iných...
ona vraj bola za onakvejšími vecami. Vraj dokonca má na svedomí aj zrušenie Mečiatových amnestií, tak sa jej skús spýtať
neviem, kto je ten smetiar,ale ak máš na mysli,čo som napísal ja, tak to píš presne tak,ako som to napísal ja: 100-300%
Niečo si na tom nepochopil????
Ak nie, tak si to skús overiť u ich dodávateľov a oni ti to vysvetlia
Chápem, že máš zadanie spochybniť,ale ak už ťa pustili ku kompu, tak si veci najprv over a až potom píš
To s OP a právom voliť nemá zmysel komentovať...
Vidíš,ako sa dalo. Aj teraz niečo skúšajú a je z toho problém. Ale neodpovedal si mi na to,aké podmienky vyjednal Dzurinda pre našich poľnohospodárov pri vstupe do Únie, lebo tu základ všetkého
Remišová je už expertka aj na toto? :DDDD
Nabehla Progresívna úderka. Rečí progresívne plno, ale argument žiadny, to je predsa také progresívno-demokratické, len tliachať veľa o ničom... :DDDD
odpad si ty. To tu vie každý :DDDD
ak by voľby skončili takto, tak tu máme vládu opozičného zlepenca (skutočného zlepenca), ktorý by silne pripomínal zlepenec Radičovej a aj by skončil rovnako...
vážne im to vyhovuje? Vieš to aj nejako doložiť? Navyše, skús porovnať podmienky,ktoré pre poľnohospodárov vyjednali napríklad Poliaci a ktoré pre tých naších vyjednal Dzurinda
jasné, veď oni sú takí demokrati,že? :DDDD
trolle, od niekoho, kto nevie pochopiť krátky text, to skutočne sedí :DDDD
Už sa nedivím, že tu tak trolluješ, keďže naletíš na každý nezmysel,čo ti povedia :DDDD
som rád, že si potvrdil,že tvoja mentálna úroveň je na úrovni jarovníckej osady :DDD
len to kopíruj a dokazuj tak svoju obmedzenosť :DDDD
Len prázdna hlava sa bude chváliť s tým,ako naletela :DDDD
a prečo by mal? Veď on nie je ochrancom všetkých komu sa ubližuje
Odporúčame