a kto bol komuniSStom, chlapček?
a kto bol komuniSStom, chlapček?
skús požiadať pána ex Kisku, nech sa na to spýta tatka. Ten je vraj expertom na politrukov z KSČ
a aký je ten princíp demokratických volieb?
čo to je to smeros robertos?
kto sú tí Dezolati?
prosím ťa, to je len bohapusté klamstvo. Veď ona tak presadzovala TV debatu s protikandidátom Šefčovičom v anglickom jazyku a on to tak zákerne odmietol. Asi sa necítil na komunikáciu s ňou v tomto jazyku
Je jasné, že vaše vyjadrenie vyplýva zo závisti Čechov, akú skvelú pani prezidentku sme si dokázali na našom malom Slovensku zvoliť a preto vám toto vyadrenie budiž blahosklonne odpustené,ale očakávame, že do budúcna sa podobných vyjadrení vyvarujete
Ďakujeme
Progresívne demokratickí a slušní občania Slovenskej Republiky
Vážený institút Václava Klausa.všetci demokratickí Slováci rozhodne protestujú proti Vášmu vyjadreniu, že najlepšia, najkrajšia, najdemokratickejšia a najslušnejšia prezidentka Slovenska, ktorá je ešte aj veľmi skúsená advokátka a bojovníčka za práva slabých a utláčaných, nemá na túto funkciu potrebnú kvalifikáciu
Keby ste si lepšie preštudovali jej jedinečný životopis, zistili by ste, že pred niekoľkými rokmi sa zúčastnila školenia vo vysokoerudovanej americkej nadnárodnej agentúre, na 5. Avenue
Na tomto školení sa zúčastnila aj so skvelým francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom. Už táto skutočnosť je jasným potvrdením kvalít agentúry, ktorá ich školila, veď pán Macron je najskvelejším prezidentom Francúzskej republiky v celej jej histórii. Stačí pozrieť na súčasnú situáciu vo Francúzsku, kde si ľudia užívajú v praxi tú, pani Čaputovou sľubovanú vládu lásky, pravdy, spravodlivosti a slušnosti
a nemajú? Nože ma o tom pouč, pupuš :DDD
trollko a aj vieš, čo si týmto príspevkom chcel povedať?
ale chlapček, o 2,5%? Oni pritom zdražili omnoho viac, tak čo to tu melieš za nezmysly?
aha, takže nie je pravda, že europarlament priznal dvojaké potraviny? Prečo trepeš, o mne to,čo robíš ty sám?
ale nehovor...podobne ste tu vykrikovali aj pri tom, Keď koalícia prišla s tým, že reťazce predávajú dvojaké potraviny a nakoniec to musel priznať aj europarlament.
Ako si prišiel na to, že ten zákon je zlý? Ja tvrdím, že nevyhovuje reťazcom a tie preto zalobovali a keďže ich majitelia sú z Nemecka, Rakúska, Francúzska, tak je jasné, že europarlament sa ich zastal
A že je diskriminačný? A dvojaké potraviny nie sú diskriminačné?
aj o štrajku vo VW ste vypisovali,ako o blbosti, to isté aj o dvojakých potravinách. Tak čo to melieš za nezmysly?
Ako škodia Slovákom? Vieš to aj vysvetliť?
a pupuš sa tak teší z odblokovaných nickov, že z toho píše samé nezmysly
naštuduj si príslušnú problematiku, kým sa k nej začneš vyjadrovať
čo myslíš, prečo asi? Je tu nejaká alternatíva?
zaujímavé,ako určitá skupina trollov vie vždy a za každú cenu obhajovať všetko, čo proti našim ľuďom a prospieva cudzím spoločnostiam.
Tak to bolo napríklad pri štrajku vo VW, kedy títo "odborníci" tu vypisovali,ako to poškodí Slovensko, lebo VW zo Slovenska odíde a nakoniec sme zistili, že VW o niečom podobnom ani len nepremýšľal
Tak to je aj pri jednaní o americkej "pomoci pri rekonštrukcií slovenských letísk", o ktorom nemajú ani šajnu,ale vyúisujú,ako to Slovensku pomože
A tak to bolo aj pri afére s roznou kvalitou a cenou potravín, kedy bolo zrejmé, že západné reťazce vyslovene poškodzujú spotrebiteľov z tzv. východných štátov
A samozrejme tak to je aj teraz
Takže neviem, či sa jedná iba o mentálne chudobnejších ľudí, pre ktorých všetko západné je vždy lepšie,ako to naše, alebo to sú ľudia, priamo pracujúci pre cudzie záujmy, či dokonca rovno cudzí agenti, ktorí sa tvária, ako spravodliví Slováci...
nehovor, skutočne? A v čom ho dá do laty?
Odporúčame