keby si len nesplietal somariny. To isté ste drístali o Kočnerovi a Bašternákovi a kde sú teraz?
keby si len nesplietal somariny. To isté ste drístali o Kočnerovi a Bašternákovi a kde sú teraz?
myslíš,že každý považuje pikolíka za vrchol kariéry,ako ty?
ja ti nemám na čo odpovedať,lebo ty iba kvákaš,ale na poriadny skutok nemáš gule
takže vieš iba kvákať spoza klávesnice? Čo iné sa od teba dá čakať? Rečí plno,ale skutek utek
presne tak. Našťastie,mňa pánboh obdaril jednak celkom slušným IQ a rodičmi,ktorí mi dali výbornú výchovu. To tebe evidentne chýba
to sú jediné pracovné pozície,ktoré poznáš? Tak to si na tom veľmi biedne
nevyhováraj sa. Švecová ti iste rada pomože.Len prejav aktivitu a nevyhováraj sa,ako malé dieťa
no vidíš a ani Nemci to nepotvrdili. Len Tódová o tom kvákala
to nie. Jediným zabávačom si tu ty a ja si netrúfam montovať sa do tvojho remesla. Navyše,máš na to talent
už si podal trestné oznámenie? Alebo iba radšej takto,ukrytý za klávesnicou,kvákaš?
a preto teraz všetky opozičné vrabce čvirikajú o stošesť: Ešte aj vy, trolli, ste oprášili všetky nezablokované nicky. To jasne hovorí,že považujete situáciu za veľmi vážnu
nemýľ si posty. AKo miestny zabávač si tu ty :DDD
Tak len pkračuj. Niet nad dobrú zábavu a ja sa rád bavím :DDD
ale veď máte plno "spravodlivých sudcov" dokonca aj tú najlepšiu predsedkyňu NS,tak sa nevyhováraj,ale konaj
Vy takto kváate aj o Kočnerovi,Bašternákovi,ale do basy sa dostali počas vlády SMERu. Shulík,keď bol šíf parlamentu,chodil za Kočnerom pre pokyny.Tak čo to tu melieš?
ale no. Nie som tak naivný,aby som po tebe chcel inteligenciu
Odporúčame