To je všetko nič! Podľa rečí "aktivistov" a ich podporovateľov asi treba urobiť socialistickú (kontra)revolúciu, aby mali všetci (učitelia) rovnaké platy. A to sa dá dosiahnuť tým, že "skasírujeme" vykorisťovateľov "moderne" (a politicky korektne!) nazývaných oligarchovia! :-DDD

