Dajako si v tých svojich "pamätiach" pozabudol, kto sa vtedy (na 5. zjazde KOZ) postavil proti tej zmluve so SMER-om a že vďaka týmto ľuďom jej uzatvorenie zjazd, ako najvyšší orgán KOZ, ani neschválil. Jej uzatvorenie aj napriek jednoznačnému odporu odborových zväzov verejných zamestnancov (SLOVES-áci i "školáci"!) schválil potom (o rok neskôr) Snem KOZ, na ktorom boli "vedúcou silou" práve zástupcovia OZ KOVO, ktorí (ako sme sa neskôr - "večer pri poháriku", dozvedeli) veľmi dobre vedeli, že napríklad Saktor má za uzatvorenie tej dohody sľúbené kreslo mešťanostu v BB a že funkcionári vášho OZ KOVO mali tiež sľúbené (a aj ich po voľbách dostali!) ďalšie "korýtka"! ;-P


