Šak neseď za kompom a hybaj robiť revolúciu do ulíc. ;-P
Jasné, treba sa vzoprieť. Ale komu alebo čomu? Snáď nie, prepytujem, tým "kapitalistickým vydriduchom a ich prisluhovačom" a nedajbože urobiť socialistickú (kontra)revolúciu? Či...?! :-OOO
Načo má dieťa chodiť do školy, keď sa má s ním rodič doma učiť? Aj to čo si napísal/a vo 4. vete svedčí o tom, že učiteľ/ka prenáša svoje povinnosti na rodičov. ;-7 Rodičia by mali deti vychovávať a škola by ich mala učiť! Nie naopak, ako sa to často deje!!! Lebo potom je výsledok taký, že zo škôl vychádzajú "oprsknutí" hlupáci (vedomí si akurát tak svojich "práv" ale nevedomí základných povinností) schopní akurát tak výhovoriek ako a prečo sa niečo nedá. ;-(
Myslíš, že z komunistického prevratu majú "bobky" iba na Súmračnej? ;-P
...si asi čítal iný blog, lebo v tomto o nejakej veľkej zodpovednosti Mečiara za malú privatizáciu nie je písané. A veru by mohlo byť, lebo Mikloš bol ministrom "privatizácie" práve za Mečiarovej vlády! ;-7
Ja sa hanbím za takéhoto "vlastenca", čo ani rodný jazyk neovláda! ;-7
Ako vidno tak ti tie "kaleráby" náramne chutia. ;-P
No čo, obohacujú "Európu" ako vedia a vládzu! ;-7
To sa spýtaj svojho domáceho "pokladu" a nie verejnosti! ;-P
Nekádruj a čakaj na povel z "centrály"! ;-7
Máš pravdu niektorí "Slováci" (ako napríklad Fúrik) sú "iba" blbci. ;-7
O tebe - červený tragač, sa dá, fakt, iba tárať! ;-P
Jednou z tých ekologických škôd si aj ty, tragač. Ale pochybujem, že za to môžu moskovskí súdruhovia. ;-P
Na návrh "pravoverného" pravičiara a "nepodplatiteľného" ficobijca! Hurá!!! :=DDD
No u vlády fašistov je aj to možné, o čom ten troll sníva!
A čo tým chceš povedať? Že keby nebol, tak zamestnanci školstva by od 1. januára 2016 ani tie +4 % k tarifám nemali? ;-7
Never tomu. Pán "župan", aby si zachránil kožu pred poriadnou kontrolou svojho "bačovania" aj "dobrého" predsedu NKÚ SR navrhol a náš drahý pán mešťanosta, keby mu malo začať "tiecť do topánok" (napríklad skrátenie štátneho príspevku za oneskorené dokončenie rekonštrukcie starého mosta), hodí rebelujúcich riaditeľov "cez palubu" ako toť nedávno budovy PKO! :=DDD
Odporúčame