To nie je žiadny trest ale milosť Božia, lebo: Koho Pán Boh miluje, toho krížom navštevuje! ;-) Takže tento "luterán" musí byť Pánbožkovi veľmi milý, keď ho až toľkouto "láskou" a "milosťou" zahrnúť ráčil! :-DDD
To nie je žiadny trest ale milosť Božia, lebo: Koho Pán Boh miluje, toho krížom navštevuje! ;-) Takže tento "luterán" musí byť Pánbožkovi veľmi milý, keď ho až toľkouto "láskou" a "milosťou" zahrnúť ráčil! :-DDD
A to keby si ešte vedel, že ten "bažant" je antiseptický - z pravého striebra , že ten "lavór" je z Meissenského porcelánu a posteľná bielizeň z hodvábu, lebo my, čo na to máme, nešetríme ani na svojom zdraví, tak ťa naisto od závisti "poraži". :-DDD
Prepáč javor111 ale neodpovedal si mi na otázku, tak ju ešte spresním: Ako SLUŠNE nazvať takého človeka? :-O
Stačí "najvyššieho" poprosiť o odpustenie a "sprostredkovateľa" požiadať o rozhrešenie! ;-) Od skutočného kresťana netreba očakávať nič iného. :-DDD
Teba a oblbovať??? :-OOO Načo?! ;-P Veď ty si vystačíš aj sám. :-DDD
Tragač, skús sa zamyslieť nad tým textom, čo drmolíš, keď odriekavaš "otčenáš"! ;-P
Nie každá (momentálne) víťaziaca blbosť je aj pravdou! ;-P A majstra Jana Husa si do tlamy neber, hyena nechutná! ;-(
No možno pán Bezák nemali až takého šikovného kostolníka. :-DDD
Hm... A že by si dal aj nejaké dôkazy, to asi "nehrozí", však "hrdina"? ;-7
Stará ľudová múdrosť vraví: Klebeta je ako uhoľ; ak nespáli aspoň zašpiní! ;-7 Takže "dielo" tých "spravodlivých", čo celú túto "kauzu" spustili, bolo, vlastne, úspešne dokonané! ;-(
Otče náš, ktorý si na nebesiach,
posväť sa meno tvoje,
príď kráľovstvo tvoje,
buď vôľa tvoja ako v nebi, tak i na zemi.
Chlieb náš každodenný daj nám dnes
a odpusť nám naše viny,
ako i my odpúšťame svojim vinníkom,
a neuveď nás do pokušenia,
ale zbav nás Zlého. Amen!
Toto by si mali 100x opísať tí, čo to dennodenne bezmyšlienkovite drmolili a pri tom nadávali arcibiskupovi Sokolovi do zlodejov a defraudantov!!! A v prvom rade by to mal urobiť pôvodca tejto "kauzy"! ;-P
To vieš, toľkí politici "ťahajú" Krista a všetkých svätých "za nohu", t.j. berú si ich za "patrónov" svojich sľubov i skutkov, takže potom sa nemožno diviť, že takémuto "obyčajnému" a najmä "jednoduchšiemu" človeku sa to v hlave popletie. Veď si len zober: Za predchádzajúcej totality bol na Žabotovej ulici v Bratislave KV KSS a po "zamotanej" rehotlúcii je tam (dokonca ÚV!) KDH. :-DDD
To o akých voľbách a akej politickej porážke cirkvi tu točíš? :-OOO ...si otoč kalendár, lebo ho máš o 100 rokov späť, junáčik! ;-P
Ten sa im rapídne stenčil, takže nepohŕdnu oni - junáci naši demokraticky udatní, žiadnym ďalším "ceckom"! ;-7
Javor, prepáč, ale ako nazvať človeka (?), ktorý hneď po nástupe do funkcie doslova vyženie 2 starcov nad hrobom nie len z "baráku" alebo "záhrady" ale rovno aj z "chotára"? Toto vykonal ten milovaný a oslavovaný Bezák, keď 2 bývalých pomocných biskupov, ktorí dožívali na arcibiskupstve, vykázal nie len z budovy ale aj z diecézy, takže sa ich museli ujať vo vedľajšej - Nitrianskej diecéze, pričom peniaze na ich obživu, ktoré boli súčasťou balíka štátnej dotácie na činnosť diecézy, si jednoducho ponechal a im - opatrovateľom, nedal ani cent!
No podľa výsledkov vyšetrovania netreba byť ani Nostradamus, aby si človek vytvoril názor na mentálne schopnosti "oznamovateľov". ;-P
Varíš z vody - "Bezákovci" si nezrátali dohromady nič ale, keď im na jednom účte chýbali peniaze, tak rovno leteli za policajtmi a tí s pomocou poriadnych audítorov to zrátali a... Sedelo to! Takže výsledok je taký, že v diecéznej kase nič nechýbalo. No a teraz by mali nastúpiť "spravodlivý" pán emeritný biskup a zaplatiť mzdu tých vyšetrovateľov i audítorov, ktorí za naše - verejné, prachy "poupratovali" v cirkevnom (tj. v neverejnom!) účtovníctve! ;-P
A čo tým chceš povedať? :-O Obyčajný blbec to by sa ešte ako-tak dalo zniesť,. Ale takíto "kvalifikovaní", to je už iná "káva"! ;-P ...si zrejme ešte mladý, tak si nebudeš pamätať "bačovanie" a súdenie sa nejakého HZDS-áckeho ministra, prepytujem, kultúry, čo sa volal Slobodník. Skús sa naňho spýtať rodičov a potom sa ozvi, synečku. ;-P
Mne napríklad stačí, že poznám z práce dvoch "chalaňov" z jeho štábu. Nie len hlupáci ale priam blbci. Praví a nefalšovaní! ;-7
Odporúčame