A prečo - čo sa také stalo?! :=OOO Už ti, nebodaj socialistické úspory "vyschli" a tých vytúžených demokratických sa akosi už nevieš "dobrať"? :=DDD
A prečo - čo sa také stalo?! :=OOO Už ti, nebodaj socialistické úspory "vyschli" a tých vytúžených demokratických sa akosi už nevieš "dobrať"? :=DDD
Máš pravdu, s vami - svedkami Kiskovými, je väčšia sranda! ;-) No a keď sa ten váš guru preplače do "paláca", tak to ešte len bude "majdan"! ;-P Jak na plese autistov s hluchoslepými. :=DDD
Je! ;-7 A každá zábava "niečo stojí"! Bez ohľadu na to, či je dobrá alebo zlá!!! ;-(
Hm... A predtým bola s kým? :=OOO Myslíš, že jej majitelia len pre tento "krátky úlet" už nikdy nemôžu zmeniť svoju "orientáciu"? ;-)))
No ešte tam len vstupuje a už "kýcha"! ;-7 A ešte chce aby mu niekto aj sopeľ utieral. :=DDD
Skôr slameného panáka nastajlovaného za (dobrého) anjela! ;-P
Nuž a ten tvoj (všetkého) schopný idol ide do tej politiky, kde sa, podľa teba, uživia "vždy (iba) neschopáci uživiť sa prácou", prečo? ;-P Čítaš to vôbec po sebe, alebo tie slinty sem len bezrozmyslu pastuješ z nejakého manuálu ako nejaký zamilovaný puberťák? ;-7
Hm... Je zaujímavé sledovať v akej "vybranej spoločnosti" si sa ako očakávateľ demokracie pohyboval a ešte si sa pritom nechal hostiť! ;-P Alebo si im ty tie "ožieračky", nebodaj, platil?! ;-7
To je len "kostolníčka" (=verná otrokyňa-zbožňovateľka) a nie "pomazaná" zvestovateľka "slova Pána"! ...si to poriadne prečítaj! ;-P
Čo tu furt pastuješ tie srdcervúce vyznania jeho zbožňovateľky, brigoš nešťastný? ;-7
A čo čakal ten tvoj "filantropický" idol, keď sa pustil "za pasy" s politickým šmejdom? :=OOO Že mu bude jeho súper stavať slavobrány a nebodaj ešte aj svojich skalných "fans" presviedčať, aby ho volili? ;-P Ešte si len trošku pričuchol k politickým "šarvátkam" a už fňuká ako stará opozeraná politická k*rva, že ho niekto nemá rád! ;-7 Za také podklady, čo mu tí jeho draho platení volební "mágovia" pripravili na túto tlačovku, by som ich ja nakopal všetkých do galot a poslal expresne tam, odkiaľ všetci vyliezli. :=DDD Ufňukaného prezidenta sme tu už mali. A nie len jedného! Podľa teba, si máme zase zvoliť ďalšieho usopleného "plačka", aby mu potom zasa "niekto" musel nainštalovať pred okno "paláca" hodiny? :=OOO Kým sa tu blbci prekárajú medzi sebou, ktorý z tých 2 "ponúkaných" šmejdov je menší a ktorý väčší, tak zatiaľ si "BIG" šmejd v pozadí mädlí ruky, akú dobrú zábavu pre "národ" a "super" dobrý kšeft pre seba vymyslel. Takže, ako vraví "klasik": Dovidenia v pekle, priatelia!!! ;-P
Neopisuj od tej jeho zbožňovateľky, čo namiesto ranného postarania sa o 2 detí chodila už o 5-tej do "roboty", len aby mohla byť so svojím idolom. ;-7
Myslíš, že "len on" sa zasadí o to, aby ti vrátili tú červenú korbu, aby si sa tu zas mohol predvádzať ako fúrik? :=DDD
Už tu jeden taký bol, čo sa pred voľbami na (Švédsku) ambasádu dobýjal pre nejaký uložený "dôkaz" o korupcii, ale akosi to po "zdrvujúcom" volebnom "víťazstve" jeho rodnej partaje "zhaslo". Či...?! ;-7
To by sme ho veľmi preceňovali, že pochoduje na Moskvu. ;-7 Skôr by sa hodila karikatúra čierneho pudlíka brechajúceho z východného okna Bieleho domu. :=DDD
No hecuješ tu Prešovčanov a teraz už aj Bratislavčanov, aby si so svojimi mešťanostami spravili poriadok... Ale vám, Košičanom sa to píše a rozdáva dobré rady, keď máte na "radnici" taký úžasne poctivý výkvet, čo ste si tak občiansky zodpovedne zvolili. :=DDD
Ja sa do legislatívnej ani do exekutívnej funkcie nechystám, takže nemusím nikomu na nos vešať žiadne "bulíky", t.j. scenáre, projekty, vízie, alternatívy,... a čojaviem ako ešte všetci tí funkcií chtiví "spasitelia" tie býkoviny, čo ľuďom furt len pred voľbami sľubujú, nazývajú. ;-P
No zatiaľ tu brecháš iba ty! Ako také zatúlané a nešťastné šťeňa. ;-P
Hm, hm... ako vidím, tak nestačí byť len blbý, ale ešte sa s tým treba aj pochváliť! ;-7
Odporúčame