To sa skús spýtať u jeho "rehabilitátorov". ;-P
No ty už ho len zastavíš, teliatko dezorientované! :=DDDDDDDDDD Skončíš ako tvoj rodák Mižu Kováč - smiešny umrnčaný somrák dojedajúci zvyšky po mafiánskych krčmách. ;-P
To nie je jeho lokaj ale toto je sám "pán kandidát", ktorý tu pod nickom andy47 predvádza svoj pravý CHARAKTER chrapúňa, SRDCE odľuda a ROZUM bohapustého kšeftára. ;-7
Takýchto "osobností" sa povaľuje v hociktorej dedinskej alebo nádražnej krčme mraky.;-P
No bolo vidno akou autoritou "pre skutočných kresťanov" je Mikloško, keď sa pokúšal byť prezidentom. :=DDDDDDDDDDD
Zlodej a privatizér si ty, Andrejko - HZDS-ácke šteňa! ;-7
Hm... Takže tí občania, ktorí sa museli obrátiť až na ESĽP lebo tu sa spravodlivosti, kvôli nedvižnosti "nášho" súdnictva, nedovolali, mali, podľa teba, tie súdy poprehrávať? :=OOO Máš vskutku zaujímavé predstavy o demokracii a spravodlivosti. Asi ako tí "slušní" slovenskí "demokrati"! ;-P
Myslíš tým, že sa v tých svojich klamstvách motá jak Maďar v kukurici? ;-)))
Nuž vidno, čo si o väčšine občanov myslíš, pán ľudomilný "kandidát"! ;-7 Som zvedavý, čo by si povedal, keby ťa občania začali volať excelencia smrad. ;-P
Slúbil, ale len na splátky, tak aj oni mu tú "podporu" dodávajú po splátkach. :=DDD
Červený fúrik bude predsa šéfom prezidentskej dopravy - bude jazdiť v čele kolóny. :=DDD
Toto si mal Procházkovi povedať na tej utorňajšej tlačovke, hrdina! ;-P Tam si ale uňho žobronil o podporu ako malý usoplený chlapčisko, keď ho mamka zabudne medzi veľkými neznámymi "ujami". ;-7
Rozkrádanie republiky prostredníctvom tzv. privatizácie naštartoval a riadil minister pre správu a privatizáciu národného majetku SR Ing. Ivan Mikloš so svojimi 2 námestníkmi Ing. Mariánom Tkáčom a Ing. Mariánom Juskom. ;-P Spýtaj sa mamky alebo ocka, chumajko. ;-7
Máš pravdu - blbcovi sa najľahšie zostáva "zásadovým". :=DDD
Dávno také hrable skapali, čo od seba hrabali! :=DDDDDDD
No stačí aby priznal aspoň to, že je tak blbý vydriduch, že sa dá "dokopy" s hocikým, keď z toho preň "kukajú nejaké prachy"! ;-P
Vidno, že si ešte ... ako sme dúfali! ;-7 O akých arbitrážach to tu točíš, nešťastník zbohatlícky? Ak máš na mysli zastupovanie SR pred ESĽP, tak si najprv naštuduj aspoň jeden prípad a potom sa skús ozývať, hlupák! :=OOO Ty chceš byť prezidentom a nevieš napríklad ani poriadne oznámenie orgánom činným v trestnom konaní podať?! ;-7 ...si skús aspoň raz prečítať Trestný zákon a potom zistíš akú do neba zvúcu koninu si vypotil, keď si podal "trestné oznámenie za krivé obvinenie". Prezentuješ sa čím ďalej, tým viac, ako naničhodný hlupák! ;-P A toto - takéto uplakané teľa, by chcelo byť ešte aj prezidentom?! :=OOO Začínam už pochybovať aj o tých tvojich údajných podnikateľských a manažérskych schopnostiach. Ale šak, čo by sme chceli - táto džamahírija si asi len také čudo ako ty, zaslúži mať na svojom "čele". Do videnia v pekle, priatelia (žehu)! :=DDD
Nebola by "lepšia" Watch Tower? ;-) Aby si už toľko netápal!!! ;-7
Odporúčame