No ale mohol by si skočiť na najbližší "úrad" a požiadať aspoň o predĺženie puberty. ;-7 Ak priložíš k žiadosti aj svoje tunajšie blogy, tak to máš istotne na doživotie! :=DDD
No ale mohol by si skočiť na najbližší "úrad" a požiadať aspoň o predĺženie puberty. ;-7 Ak priložíš k žiadosti aj svoje tunajšie blogy, tak to máš istotne na doživotie! :=DDD
No vidím, že aj tvoje 2 sudičky sa prišli počudovať nad svojím "výsledkom". :=DDD
No odborníci to - keď máš neznesiteľné nutkanie na "stolicu", skôr volajú, že príroda volá. ;-) Takže skús sa už viac neprežierať tých "pravičiarskych" a "ľavičiarskych" lahôdok, čo nám ti (a nám všetkým) naši vyvolení denne núkajú a potom sa ti nestane to, čo si tu tak nehanebne predviedol teraz. ;-P
Opatrne súdruh/pán kapitán! ;-7 Aby ste tu, nebodaj, nevyzradili svoju "identitu". :=DDD
Príspevok hodný, fakt, iba ak ..., prepytujem, blondíny! ;-P
No ako vidíš, tak aspoň jeden sa "našiel", čo sa tiež snaží preplakať do "paláca". :=DDD
Ach jaj... vidno že takým ako ty, ten Mečiar skutočne chýba! ;-P
J&T a jej podobní "kiskovia" sa začali napakovávať na "chudobe" až potom čo tí úžasne múdri "demokrati" začali kriviť legislatívu "tejto krajinky" na svoj obraz, až z nej spravili takúto prvú a jedinú reálne "fungujúcu" džamahíriju na svete, Lajko1 môj strieborný! ;-7 Skús sa spýtať mamky, ak mi neveríš. ;-P
Lajko1, ty si si niekedy aj čítal na čo je vo firme Dozorná rada? :=OOO Ty "len kontroluje zamestnancov"!!! :=DDD
Že by bol akurát vás dvoch admin priehliadol?:=OOO Či...?! ;-7
Ten tvoj Kiska a jemu podobní "šmejdi" ponúkli "ľuďom" službu evidentne po dohode s bankstrami, ktorí miesto toho, aby pokračovali v poskytovaní finančných služieb - spotrebných úverov, občanom, začali práve s pomocou takýchto "ľudomilov" (ktorým úvery "veselo" - za mastné=20 %-né, provízie, poskytovali!) banky tunelovať. ;-7
Koľkým bola takto "podarovaná" firma alebo "podarované" daňové prázdniny a...? :=OOO No kde sú dnes výsledky toho obdarovávania, čo tu zaviedol ten najsamlepšejší "pravicový" ekonóm a jeho pusipajtáši?! ;-7
No vidíš... ani mikrovlnku, práčku, chladničku alebo televízor na "mierne" splátky ste od nejakého "filantropa" nepotrebovali a prežili ste to. Či...?! ;-7
Hm... Ja som s jedným farárom (inak v obci veľmi obľúbeným a váženým) za mladi hrával karty a aj napriek tomu, že som uňho nikdy nepobadal ani len náznak podvádzania alebo iných "unfair praktík", som si nikdy nedovolíl tak "bohorovne", ako ty, tvrdiť, že by bol z neho dobrý richtár a tobôž ešte prezident. ;-P
No vidíš, s blbcami je to podobne ako s alkoholikmi - stačí ak im ich stav pripomenieš a už si pre nich ten najväčší nepriateľ slobody a demokracie. ;-7 Pritom za demokraciu považujú iba taký stav, kedy si môže každý blbnúť ako sa mu zachce. ;-)))
Odmenu dostal iba SĽÚBENÚ! Inak by sa už nesnažil. :=DDD
Hm... A čo si vy - Kefalín, predstavujeťe pod tým "bojovať za dobrú vec"? :=OOO Já som bojoval za gardistov i partizánof, teraz bojujem za lud a mjér, ale ňejaká dobrá vec ma ňikdy do žjadného boja ňehnala! ;-7
Máš pravdu - kiež by sa spamätali, ale povedz čo potom - koho majú tí "spamätaní" voliť? :=OOO Snáď nechceš povedať, že takých úžasných podnikateľských "lúmenov" ako sú Kiska, Matovič, Weiss a im podobní "ľudomilovia"? :=DDD
A kto že to "zbalkanizoval" túto demokratickú "krajinku"? :=OOO Nebodaj nejaká "sovietska" armáda alebo mimozemšťania? ;-7
Nuž a keď z teba tí birmovaní marxisti kožu nederú, tak čo ti záleží na nejakej "do krvi zodieranej chudere", ty "filantrop"? :=OOO
Odporúčame