Nazbíjala? :=OOO ...to je nejaký tvoj vážny konkurent to J&T, keď ho tu až takto okydávaš? ;-7
Nazbíjala? :=OOO ...to je nejaký tvoj vážny konkurent to J&T, keď ho tu až takto okydávaš? ;-7
Hm... Svedectvo od červeného tragača... Tak to mu iste aspoň 18 % pridá. :=DDD
Buď klameš alebo fakt nevieš, že za pár stoviek dlžoby (niekedy aj účelovo vymyslenej!) sa dalo s "pomocou" šikovného exekútora prísť o strechu nad hlavou! ;-P
No prosím - pravý nefalšovaný disident a dokonca priamo spod Tatier! :=OOO Toto si mal hodiť do placu pred prvým kolom a druhé už by bolo zbytočné. :=DDD Zrejme táto informácia primäla Kňažka k tomu, aby sa hanbil za svoju mizernú revolucionársku minulosť a neukazoval sa verejnosti na oči vedľa tohto disidentského velikána a profesionálneho ľudomila. ;-P
Hm... A to zlatníctvo, čo bolo v tej peknej starobylej budove v centre Kežmarku (ozaj a k tej sa ako dalo bez "privatizácie" dostať?), sa mu asi samo do majetku prilepilo. Ako aj tie ďalšie zlatníctva od Popradu po Žilinu. :=DDD
Jeden "lepší" ako druhý - výber ako medzi kvapavkou a svrabom! ;-P
Hm... Ty kde tam vidíš podporu pre nejakého politického ozembucha a priekupníka, nešťastník? :=OOO
Kde by toto bliakajúce čudo na fet vzalo? :=O To je len také opustené namodralé tamagoči, čo si nejaký "demokrat" zabudol po "kortešačkovej" gulášpárty v niektorej zo spriatelených severo-východných osád. ;-7
No Milan sa asi už vyspal z tej povolebnej sklamanej opice a konečne si uvedomil, čo vtedy z ľútosti nad svojou prehrou potáral. ;-P Šak by sa musel, ako diplomat-nositeľ 2 najvyšších francúzskych štátnych vyznamenaní, hanbou prepadnúť, keby niekto spájal výčiny tohto ozembucha v oblasti zahraničnej politiky, s jeho menom. A pred 1. kolom mu to aj dával patrične najavo, takže nejaká jeho podpora Kiskovi, bol evidentne len úlet, zapríčinený neskorou nočnou hodinou a nejakým tým nadmerným "občerstvením". :=DDD
Tvoj "filantropický zlodej-úžerník" je len "vydareným" produktom tej kleptokracie, čo tu vládne už 1/4 storočia. ;-7 Takže proti čomu to tu ten tvoj "jako kůl v plotě" bojuje? :=DDD
No a v čom je nejaký Homza horší od nejakého Pavlíka? ;-P
Máš pravdu, normálny volič nepotrebuje spoločné tlačovky s návodom koho voliť. :=DDDDDD
Slušní ľudia volili iba v 1. kole. ;-P V druhom kole budú voliť svojich idolov iba blbci a darebáci! ;-7
No zatiaľ tu iba ty po diskusiách jačíš, ako by v tejto smutno-smiešnej "prezidentskej" lotérii šlo o život. ;-P
Ále, čo by... "Vtáci" sa nám len konečne "vyfarbujú"! :=DDDDDDD
A možno nakoniec zistia, že to bola samovražda. :=DDD
Odporúčame