No vidíš, Rusi i Ukrajinci si svoju špinu pekne poupratujú sami. ;-))) Nie ako "demokrati", ktorí to nechávajú na "outsourcing" kadejakým think-thankom a mimovládkam, ktoré si na to najímajú "domáce prodemokratické sily". Viď kedysi Irán alebo teraz Egypt! ;-P


