viac penazí na dotácie,a žiadnu fabriku
viac penazí na dotácie,a žiadnu fabriku
To akože Fico bez eurofondov nedokáže nič? A čo dokáže bez eurofondov šimečka
pokial sa prestíž meria v cene za študium, tak určite je jedna z najprestížnejších
chod sa opýtat zamestnancov, ktorý pracuju v slovenských zbrojovkách
makohon by nemal hovorit len o slovensku, ktoré zarába na preprave plynu pretože to tak bolo vždy odkedy stojí plynovod,prečo by sa mal plyn prepravovat zadarmo? nech spomenie Fialovu iniciatívu za delostrelecké granáty, myslím že tu prebehol velký podvod
Ty máš fakt na krku haslerku, ale 000
martin prosnan sa učí pisat do novín, toto robí každý klub
trápne divadlo opozície... nikto nieje radšej že ten systém tu bude ako šimečka a spol
ako vieš čo bude?
Z Brna zazneli hlasy že chcú usporiadať majstrovstvá sveta zo slovenskom, ja dúfam že sa to nestane
To povedal tuším český politruk šimečka st. keď prednášal marxizmus na Slovenskej vysokej škole
tak to už nás konečne zbavia celej šimečkovej rodiny a nikto to nebude stíhat
trocha to pripomína fialovu vládu spolu s prezidentom
citujem Misto ,,Češi sú v legistalíve a niektorých procesoch 10 rokov pred nami" hahahahahahahahahahahhahahahaha
a toto je výsledok, radšej byt 10 rokov pozadu a večer kludne spat
Hej tak tie prístroje treba zaplatiť na dvoch pacientoch, ja poznám zubára dve drahé BMW a veľký dom.
Veď šimpanz je šimečka
Budeš prekvapený ale smer som nevolil, ale táto debata je o šimečkovi takže volím menšie zlo a to je fico
A koľko je od teplosov
Odporúčame