Zbojník to je kto..... toho vytiahli zasa z akého progresívneho zadku
Zbojník to je kto..... toho vytiahli zasa z akého progresívneho zadku
názor progresívneho idiota ktorý sa rás pokloní
nesud podla seba ostatných
aká proruská, ty somár ved malu výplatu ti dáva západný investor
Prečo by som mal ísť do Rakúska keď Dzurinda z miklosom povedali že keď budem viac pracovať budem mať viac peňazí ja len čakám kedy už to bude... možno mali na rovinu povedať že to bude za sto rokov. No a sme u koreňa veci takže progresívne hlavy vyháňajú ľudí aby išli pracovať do zahraniciay
? To je čo za kec. Tu sa bavíme o peniazoch. Keď hodí maltu na stenu Slovak tak dostane za to 1€ a keď hodí rakusan tak dostane 4€. Toto nevysvetlis, ale môžeš to skúsiť určite dostaneš nobelovu cenu za jednoduché vysvetlenie
Veď každý podnikateľ je napojený na dotacie
Navážať ľudí zo zahraničia je progresívny prvok, Fico ich sem vozí menej ako heger
Liberál, to ako myslíš zhulene 18 ročné nezamestnane decko v dúhovom tričku na pochode Pr..d ktorému nikto nevysvetlil rozdiel medzi mužskými a ženskými pohlavnými orgánmi
A ešte stopol veľkú investíciu v Prešove, ta investícia by pomohla vytvoriť tlak na platy. Sulík je nechutne odporné h..o . Je len dúfam že mu ten ranč v Austrálii zhorí na popol
Ty budeš určite ten pán podnikateľ čo bez dotácií od pána Fica určite nepodniká
Mzdy na Slovensku sú neprimerane nízke a musia sa zvyšovať.“
Košč má pravdu a mal by dostávať väčší priestor v médiách
a hlavne ešte stupnu platy a už si nikto na západ nespomenie
evidentne abstinuješ málo, písal som za komunizmu.. a ludia odišli zo slovenska hlavne kvoli peniazom a za primitivnou prácou a hlavne čo je velmi doležité sa začínaju vracat spet
ty píšeš o socializme a ten čo ta napadá píše o komunizme... nejako sa mu to pletie
a ty si myslíš že za komunistov emigrantov z východu na západe mali radi? vobec nie... kopec ich vrátili naspet, ale o tom sa píše málo aby sa nenavodil dojem že ten západný zázrak stojí za h...o
ty si naivný a vobec nerozumieš politike.. kuzlo je v peniazoch, ešte stupne priemerná mzda a už si nikto na západ nespomenie
aspon vylezu zo svojou ideou pred ludí a neskovávaju sa v čechách ako smradlavý uchrochtaný zbabelec milostivý pán Fialova podržtaška šimečka
kolko máš progresívnych rokov? písal som o médiách všeobecne a vzhladom na to že niektorý slováci maju doma porobené oltáre z českou vlajkou a českými bulvárnymi novinami tak som použil pre pochopenie príklad z čiech
Odporúčame