slovenský polnohospodári maju nižší nárok na dotáciu ako polnohospodári zo západnej europy
slovenský polnohospodári maju nižší nárok na dotáciu ako polnohospodári zo západnej europy
Tak určite máš pravdu, ale keď nejaký ekonóm vypočíta že spätné odlesnenie zvýši hdp tak sa to začne vo všetkých médiách prezentovať ako sveta pravda až tomu ľudia začnú veriť
Tú dlazobnu kocku máš evidentne na krku
Myslím starého blbá čo sa schováva v Čechách ako zbabelý smradľavý pes ...... mladý šimečka je nič ten len čaká na pokyny od svojho uslintaneho otca
Karma bude až zomre šimečka
Podľa seba sudis ostatných?
A ktorá krajina pestuje múdrych politikov?
už sa začali mazat príspevky hej demokratické noviny a slobodná debata ktorá nahráva šimečkovi a fialovi
to dohodla čaputová aj za čaputovej predali čechom technologiu na výrobu 155mm nabojov... teraz by sa takato chyba nestala
vztahy sr/čr su nulové už dávno, toto je len divadlo... v najbližšej dobe sa prehodnotí bilaterálna zmluva... no a nakoniec budu oficialne vztahy take iste ako z madarskom alebo z rakuskom čo by bolo najlepšie
vzhladom na to že je prezident a apolitická osoba to dost dobre
a čo tá minulá?
to ako myslíš civilizovaný svet čr? to si fakt tak hlupy?
ja dufam že to bude len divadlo pre divákov a prezident odíde z prahy zo vztýčenou hlavou
Ja to stále nechápem, nula Kovacic a zamestnanec..... Ide vo firme do ktorej nevlozil ani cent rozprávať majiteľovi firmy že to čo robí je fuj fuj. Veď za toto sa dáva výpoveď na minútu a nevyjednava
ja som nekradol...ty asi hej
normalizované bolo doteraz
teplá mafia je preč
Odporúčame