no ved práve to je ten največší problém slovákov, idu na výlet do prahy a z jedného výletu si urobí záver. máš pravdu su to blbci
no ved práve to je ten največší problém slovákov, idu na výlet do prahy a z jedného výletu si urobí záver. máš pravdu su to blbci
a čo večšina ludí? bez tích trápnych politikov
to povedal učenec ktorý pozná česko z novín
toto nechápem češi slovákov považuju za blbcov a stále lákaju slovákov do čiech... no češi su trápny
no uvidíme ako budu okolite krajiny bojovat o vysoku životnu uroven bez energie, ked slovensko dostavia posledný blok može lákat dalších cudzincov a dalšie firmy na dostatok energie, v čechách už sa blíži koniec, kvoli drahým povolenkám, polsku tiež a vlastne aj madarsku
tak ma pouč, čo ukradol a kde to schováva
hej a mochovce dostaval kto, všetci bojovali proti mochovciam ateraz su radi že sa dokončia
na to si ako prišiel, ked ležia peniaze na stole príde každý... a prvý u toho stolu bude stát čech
fialovi sa táto situácia hodí, problémi doma prebíja hádzaním špiny na fic...
https://www.e15.cz/nazory-a-analyzy/tykacovo…
a ešte tie železiarne, fiala to má dost nahnuté
hej a pre tieto vlastnosti ktoré si tu vymenoval buduje pri košiciach volvo fabriku?
požičiava si za 3,7 a češi za 4,7 a ešte maju požičané peniaze od americkej banky asi 20 mld. na ovplivonovanie kutzu pretože z s tou slávnou českou menou nikto neobchoduje, tak česká národná banka ovplivnuje kurz koruny
už si vypni český vypínač v hlave, sebavedomý človek si povie ,, konečne mi prestane pepa do všetkého kecat"
presne tak, a dalšie problémy ešte prídu až zatvoria dve elktrárne a pribudne 3000 nezamestnaných... už je to na stole!!!!!!
no konečne sa prestanu do nás srat češi
čo to má spoločné z ruskom a z lavrovom? mne príde šimečka ako velmi slabý a nevie sa postavit ficovi ja by som ho nevolil ani keby fico neexistoval
može mi niekto vyslvetlit prečo každý novinár a ufnukanec ako šimečka hned uteká do čiech pre rozumy? prečo do čiech?
velmi sa to medializuje, ved to stretávanie bolo len symbolické a pre médiá.. ani jedno stretnutie nikdy nemalo žiadny hmatatelný výsledok
dal som to sem z nadsádzkou, myslel som tím len to že su iný než slováci, a su ovplyvnený historiou asi aj preto po rozdelení pán havel utekal na prvu navštevu do nemecka, nikdy sme neboli jeden národ.. vždy sme boli dva národy v jednom štáte a tak to aj osud nakoniec zariadil, všetko je tak ako to má byt... slovensko je samostatné zo svojou politikou aj ekonomikou a česko tiež. Akurát česi stále používaju mediá na ospinovanie slovenska na zákrývanie vlastných problémov, no a vzhladom na to že tie články neustávaju tak maju problémov asi dost
Odporúčame