v českých novinách sa to určite použije na zakrytie domácich ekonomických problémov, ani tí ukrajinci čo nemaju kam íst nezostali v čechách v tej zemi ekonomického zázraku
v českých novinách sa to určite použije na zakrytie domácich ekonomických problémov, ani tí ukrajinci čo nemaju kam íst nezostali v čechách v tej zemi ekonomického zázraku
no ale ved čechom už nič neostalo, poliaci na nich seru, rakušiaci tiež, nemci ich používaju ako pracovnu silu... tak už len tieto články ich držia pri živote
tieto noviny vlastní čech takže takéto článku tu budu vždy, a je pravda že niesu slovani ale nemci
fico nezabudol ako s nim timošenková vytrela podlahu, ked slovensko ukraine dovolilo spetný chod plynu.... už žiadne pomáhanie možte nakupovat
český ekonom o slovensku už je ako americký experti a vedci čo každý den upozornuju ako sa má žit a kto sa ako ma chovat a pritom doma bordel ako v rusku
no vyzerá to tak že ludia nechcu pracovat zadarmo, ale firmy chcu aby ludia zadarmo pracovali
Tento článok slúži ako reklama. Kto vlastní tieto noviny?
velmi dobre urobil že nekupil ten řeský podvod
vztah ruska k ukrajine a trvá do dnešných dní https://sk.wikipedia.org/wiki/Hladomor_na_Uk…
ukrajina je štát a rus je tam na návšteve
dufam že česi s tým nastriekaným žigulákom neuspeju.. fini to maju lepšie a prepracovanejšie a lcnejšie v podstate nás chcu češi zase oj...t
nemec to zavinil tak by to mal odčinit všetkým postihnutým
pokial utratit peniaze tak určite za fínske obrnené vozidlá.. to vozidlo je ich vlastné a vylepšované tou samou firmou..česi ponukaju dva razi predaný patent to je ako vytunený žigul. a hlavne finske vozidlá už boli v boji a su perfektné a su lacnejšie... česi chcu zase ovladnu t slovenský zbrojný priemysel... samy nakupili hufnice vo francuzsku a naše nechceli
spoliehat sa na madarov v pripade vojny.. tak to nemusime kupovat nic a mozme zrusit aj armadu a budeme na tom rovnako
v celej tejto rošáde má aj nad svoje miesto.. a vzhladom na to že je karierista tak zapadol do planov usa
Odporúčame