Ľudia chcú výplaty a tupý šimečka voličom vkladá do rúk dúhovu vlajocku, pupus
Ľudia chcú výplaty a tupý šimečka voličom vkladá do rúk dúhovu vlajocku, pupus
No veď nahlásené bomby na školách prišli z Ruska. Tým sa potvrdilo že z azerbajdzanom je to hotová vec
Fica som nevolil ale súhlasím s ním.A tieto noviny vlastní Čech takže závisť je namieste. A českú firmu používa Slovensko v prípadoch keď sa to diplomaticky nehodí aby to nevyzeralo ako že sa Slovensko angažuje vo vojne a Česka firma za to dostáva peniaze. Úplne regulérny systém ktorý funguje bežne vo svete. A ďalšia vec novinári sú veľké svine, už na začiatku ukrajinského konfliktu písali že keď Slováci teraz nepredajú žiadne zbrane tak sú najväčší fuseri na svete, no a teraz pisu že je to špatne
Rusko využívalo arménsko ako nárazníkovú zónu a arménsko už požiadalo USA o spoluprácu. A Slovensko bez požehnania USA by z azerbajdzanom nespolupracovalo.
https://www.teraz.sk/ekonomika/republikani-v…
a francuzko je tiež dezolát a nemci prečo nepošlu ukraine rakety ty si decko čo nerozumie politike
dezolát si ty a nerozumieš politike
toto ked číta debil šimečka aj z blbcom fialom a pavlom, tak musia na nervy..... z velkou pravdepodobnostou sa táto informácia nezverejní v českých novinách, lebo už by tých troch menovaných ukamenovali
ale usa su dovod prečo nemáme plyn z ruska
Záujem o zemný plyn má ako Rakúsko tak i Česko, no v rokovaniach sa najbližšie dostalo Maďarsko a Slovensko.
toto je najdoležitejšie z celého článku... pekne diplomaticky napísané česko - slovensko už je 0:2
fiala len huláka aby sa dostal k plánu obnovy na ukrajine, ale počíta sa to kto dal.... takže može hulákat dalej a slovensko už má podpísane dohody z ukrajinou
nebude ju mat kto má trocha rozumu tak tu fialovinu prehliadne
Rutte: Niektoré štáty sedia na hromadách Patriotov. Kúpme ich pre Ukrajinu ...toto vyhlásil holandský premiér, ked mu to vyjde tak fiala bude zase vyzerat ako nula
veru, su dve možnosti ako príst o peniaze.... poslat fialovi, alebo hrat automaty
stále sa nič nezmenilo.. česi nemaju technolgiu na výrobu delostreleckej munície a museli si ju kupit zo slovenska, aby mohli vyrábat pre vlastnu potrebu, nič ukrajincom nedali a slovensko ano, zase su v mínuse oproti slovensku, na slovensku sa neprepušta vo firmách a v česku áno... velký mediálny problém pre čechov, preto toto všetko treba prebiíjat informačne v médiách
neprispeli ved je to len informačná bublina smerovaná pre slovenských čitatelov z česka, trápna iniciatíva čechov ktorý zistili že nič ukrajincom nedali a nemohli by sa zučastnit budovania ukrajiny... trápny, trápny, fiala a pája
časi su nahnevaný že ich slováci neprizvali do výroby delostreleckých granátov priamo na ukrajine a ani nedali ukrajine tolko čo dalo slovensko tak pobehuju po svete a vymýšlaju iniciatívy ktoré ich nič nestoja, to odpovedá českej náture nič nedat ale pozbierat slávu
matoni nieje minerálka ale obohatená a okysličená voda z vonou aviváže
tému vlkov a medvedov spolitizovala sučasná opozícia zákazom strielat
nechaj ho, blbec šimečka mu vymyl mozok
to znamená že ten trápny demokratický tábor rozožrala rakovina? som zvedavý ktorý demokratický potkan odhryzne hlavu idiotovi šimečkovi
Odporúčame