treba sa podakovat tupému šimečkovi a čaputovej že spolitizovali tuto tému
treba sa podakovat tupému šimečkovi a čaputovej že spolitizovali tuto tému
toto su praví češi https://sportweb.pravda.sk/hokej/extraliga/c…
ááách bože, neposkitne zo svojich zásob!!!!! to je oficiálne stanovisko. musíš počuvat pozorne. a česko je spojenec v čom že na slovensko može vyvážat tie ich výrobky ktoré nikto iný v europe nechce a na slovensku ich kupuješ len ty
hej? zase vyzeraju ako pijavice ktoré sa chcu napakovat za europske peniaze... hrdinovia? ty si fakt tupec čech = kam vietor tam plášt. ukrajincom nemaju čo ponuknut tak len hulákaju a robia výzvy
tupý si ty, slovensko na ukrajinu stále vyváža zbrane a muníciu a dokonca muníciu na ukrajine bude aj vyrábat, prečo by sa mal spolčovat z čechmi? vysvetli
až sa uskutoční dohodnutá schodza na urovní vlád medzi ukrajinou a slovenskom tak fiala a ten detský minister čo stále huláka a strháva na seba pozornost budu fakt vyzerat ako največší blbci v europe
presne tak skutočná slovenská plitika sa odohráva na slovensku a bojuju proti sebe koalícia a opozícia. šimečka je jasné posolstvo voličom aby sa jeho názory tvrdo ignorovali. z prahy žiadna demokracia nechodí a nikdy nechodila, viem z vlastnej skusenosti
nepresvedčil si ma a to je všetko, fiala a to politické decko ktoré stále huláka a strká nos všade kde ho netreba,len aby sa zviditelnil, tak sa jedno ráno počuraný zobudí a zistí ako velmi bolo zbytočné to čo spravili spolu z fialom. nakoniec fiala je tiež politické decko presne ako sprosté decko šimečka a jeho tupý a posraný tatko ktorý si mysí že ked sedí v prahe že sa na slovensku niekto z neho posere
a čo porovnat výsledky jednotlivých združení
paradox je že kapitalizmus sa buduje presne tak isto ako komunizmus... za pomoci médií
a čo znamená že SANEP nieje v nejakom združení, to ked nie si v nejakom združení tak podla teba znamená že si klamár? aj lekári maju združenia a večšina lekárov je iba ubohý dobytok
každá takáto firma sa dá spochybnit, doležité je čomu veríš.
ako možeš mat čisté svedomie, ked ti z fialovho zadku už ani topánky nevidno
šimečka !!!! si to ty??
ty somár to si si odskočil z priblblého deníka n
a ešte sa stretne zo posra...ím šimečkom, to je fakt debil
stratili sa všade, ale skončili v čechách
dobré je že peniaze vystopovali v čechách a z čiech sa najviac huláka , aby sa urobila zbierka..... už len preto by som neposlal ani evri
prosím vás čo ide teraz na TA3, lebo mi volal priatel z prahy že má platenu tv od vodafonu a nejde mu slovenská TA3 a ostatné kanály idu, a to by nebolo prvý krát
Odporúčame