Najviac má hnevá keď televízie doslova propagujú šialené nápady puberťákov niekde v cudzine / napríklad na plný plyn prechádzať z vedľajšej cesty nepriehľadnú križovatku s hlavnou/. To ako keby dávali návod našim, že nate detičky pozrite sa ako sa dá ešte blbnúť. Rovnako ma hnevá keď zlodejom dávajú obrazový návod ako sa napríklad len so šrubovákom dajú otvoriť plastové okná. To aby si ľudia bývajúci na prízemiach hneď dávali mreže lebo každý oplan, ktorý to doteraz nevedel už je zaškolený.

