Hádam je načase zrušiť celú VSS, lebo čo je to za spravodajskú službu z ktorej unikajú tajné dokumenty. Ako vieme že títo vynášači nepracujú aj pre iné tajné služby keď vrámci akéhosi vnútorného politického boja ochotne porušujú zákony SR. To bez ohľadu na obsah. Ako je možné že ten čo pracuje v spravodajstve nemá žiaden vzťah k utajovaným skutočnostiam. Ako sa dá veriť takým ľuďom, že za peniaze nepracujú aj pre cudzie rozviedky.

