medvedar,
zase ti musim dat ++++++++++++++++++++++++++++
medvedar,
zase ti musim dat ++++++++++++++++++++++++++++
Ako pre koho, vsak ano.
Verim, ze VASA hymna nie je nasou hymnou, lebo VY nie ste Slovaci, ale len poskokovia zapadu,
V suvislosti s marnym bojom Ukrajincov (padlo a pada ich dost), ale pritom zneju hlasne propagandisticke vykriky o vitazstve Ukrajiny, sa mi vynara dielo Karka Capka MATKA.
Aaaale fandis Remisovej, a to dost okato.
A niele jej, ale aj tym ostatnym, ktorych olitat menovala, ba aj ich stranickym suputnikom.
????????????????????????????????????????
Praveze vsetci (okrem teba) vieme o com je vojna na Ukrajine.
Este dodatok k tomu centu:
Nad armade zobral miliardy a dal ich na Ukrajinu.
U toho ch.ja si stazuj.
Praveze vsetci (okrem teba) vieme o com je vojna na Ukrajine.
ministrY ????????????????????????????
Nauc sa slovensku gramatiku a az potom pis verejne svoje nezmysly.
A ty s nou tiez??????????????????????
Vyborne, ferro.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++
A naco teda nasa armada je????
Sluzit USA velitelom a ich cielom porazit Rusko???
Zda sa, za armada ma nielen chranit Slovensko proti nepriatelom, ale, ako sa dnes zda, aj proti falosnym priatelom, ktorych cielom je zapojit Slovensko do vojny a poslat slovenskych vojakov do boja proti Rusku.
Nemusis nic obdivovat, ale mal by si aspon pochopit, ze Ukrajina nema na vitazstvo ziadne (ani tie najmensie) predpoklady.
?????????????????????????????????????????
Nevyzret y pubertiak, hoci mozno vekom "dospely" obcan.
Zial, len v hoaxoch.
Odporúčame