A ty si koho hovorca???
Chcel by som toho hlupaka vidiet.
Kto je skutocnym autorom tohoto blogu?
Hadam nie ty, lavida.
"Hamran zvažuje kandidatúru na prezidenta..."??????????????
Ten chlap ma po tom vsetkom, co napachal, este taku velku drzost???????????????
To by si sa mala spytat ty sama.
Je to mozno tym, ze to administruju prilis iniciativni ludia, ktori sa chcu zavdacit svojim nadriadenym, ci ich politickym nazorom, a bezia tomu naproti.
Uz za socializmu platilo, ze iniciativny blbec je horsi ako triedny nepriatel.
Mazu sa tu prispevky, ktrore len spomenu genocidu vykonavanu izraelskou armadou v Gaze.
Kto neuznava sionisticky nazor, ze Izrael je strechou sveta, musi byt vymazany.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++
?????????????????????????????????????????????????
Vyborne, luna5.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++
Tak si chod a neotravuj tu vzduch.
On ma problem sam so sebou.
Francuzsku zastavu mozno ani nepozna.
Kazda zastava reprezentuje stat resp. krajinu (takto nazyva stat nasa moletka z prezidentskeho palaca).
To som rad.
Ani ja tebe tie tvoje.
Preco recyklujes svoje dristy.
Pred cca 2 tyzdnami si nieco podobne, ak nie to iste, uz napisala.
Izrael v Gaze pacha genocidu.
Bodka,
Taku "umelecku" hlupost, aku bloger napisal, som este necital.
"Vedec" Čekan, robil všetko preto „vo verejnom“ záujme tak, aby co najviac zarobil pre seba.
Uz som mu nejedenkrat povedal, ze je falus, ale poriadny.
Je to fanatik z prostredia SaS-ky.
Asi sa nedockame casu, ze bude organizovat aj podobne demonstracie proti Sulikovi za vypity bar a za skody takmer 700 tisic EUR.
Zase si nepochopil.
Tvoja prva veta je uplne zbytocna, ved o tom je cely blog.
Nie si z Kosic, tak nekecaj do kosickych problemov.
Ze dolar slabne, je vseobecne zname. Ved sa to prejavuje aj v dnesnych dnoch - USA nemaju dolare na vojenske vyzivovanie Ukrajiny vo svojej vojne proti Rusku, a to prostrednictvom ukrajinskych vojakov, Na vyzivovanie Izraela, ktory je od USA a V. Britanie uplne zavisly, a to nielen vojensky, ale vseobecne. Blizi sa cas, ked USA nebudu mat na hranie sa na svetoveho vladcu ci policajta.
Proste, blizi sa "game over".
A tak je to spravodlive a spravne.
USA cakaju na Trumpa.
Odporúčame