++++++++++++++++++++
?????????????????????????????????????????????????? ???????????????
Nejako som nepostrehol kto ma byt ten najlepsi slovensky novinar.
palenque,
tym "odbornikom" na vsetko si prave TY.
Do vsetkeho sa miesas, ala malocomu rozumies.
A preco by nemal.
Napr. Kolikova na misterstve neurobila NIC DOBREHO.
+++++++++++++++++++++++++
Pokial ide o toho Hamrana, tak len tolko: Na hruby mech patri hruba zaplata.
Vyborne, dedic ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ferro,
celkom dobre pises, len si viac davaj pozor na gramatiku.
Mavas vo svojich blogoch vela chyb.
Zda sa, ze USA su krajinou blaznov.
Je az zarazajuce, ze taky clovek moze byt voleny, a potom moze vo verejnom priestore dristat take veci???
Kazdy clovek pred vstupom do nejakej funkcie by sa mal preukazat nejakym dokumentom svedciacim o jeho dusevnom stave.
Podobne ako sa na odvode brancov do armady dava rezultat SCHOPNY resp. NESCHOPNY..
Z wikipedie vie odpisovat kazdy.
Co si dyslektik???
Ved presne to, ale strucnejsie, som hovoril aj ja: "tam Mgr. je malo, mal by mat titul RNDr".
Ja som docent, tak ma nemusis poucovat o tituloch na vysokych skolach.
Pises: "Pokiaľ sa to bude platiť z odvodov všetkých je to potrebné zrušiť ! Je to nespravodlivé !".
A platit tym neprisposobivym, ktori vobec nepracuju a ich deti tiez vobec nepracuju, alebo dokonca sedia v base, neodvazaju statu nic, iba natrcaju ruky, tak tym platit z ododov pracujucich je podla teba spravne??????
Pani Elena, znova ++++++++++++++++++++++++++++++
Psychicky je zrely na docasny, ba az dozivotny, pobyt na psychiatrickej klinike ci v blazninci.
Odporúčame