Myslis, ze Mgr. titul je len na Ekonomickej univerzite???
Ak by studoval matematiku na Univerzite Komenskeho, tam Mgr. je malo, mal by mat titul RNDr.
Neviem sice co Odor vystudoval, no ak nieco chces napisat, tak najprv porozmyslaj (ak mas cim).
Myslis, ze Mgr. titul je len na Ekonomickej univerzite???
Ak by studoval matematiku na Univerzite Komenskeho, tam Mgr. je malo, mal by mat titul RNDr.
Neviem sice co Odor vystudoval, no ak nieco chces napisat, tak najprv porozmyslaj (ak mas cim).
Velmi zjednoduseny nazor na starych ludi,
Pripustas akusi kolektivnu vinu len preto, lebo poznas jedneho konkretneho starceka.
Existuju vsak statisice starych ludi, ktori su pocitacovo gramotni, vedia preco a koho volia, a su na tom mozno psychicky lepsie ako ty.
Takze pozor na zdeformovane videnie a chapani ludi.
Akym falsovanim volieb???
To by si mala vysvetlit.
Ak o nejakom falsovani volieb vies, podala si trestne oznamenie????
Ak niekto falsoval volby, bol to Matovic v ciganskych osadach,
Satanovskij, to je dobre meno pre politologa a propagandistu - odvodene od Satana..
U nas je az prilis vela takych, ale skryvaju svoj satansky povod.
No ludia, co nie su bezmozgovci, ich odhalili uz davno.
Zase vyskakujes z panvize???
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Dobre si sa sam opisal.
Daj si to aj do CV.
Budes "uspesny".
Pocas kovidu hovorili, ze ludia budu kvicat ako svine na bitunku.
Teraz kvicia oni, a este ovela horsie ako tie svine.
Takmer sa s nimi stotoznili,
Ja v diskusiach pouzivam porekadlo: Na hruby mech hruba zaplata.
Lebo mam rad Slovensko a zivot tu s rodinou (aj v sirsom zmysle) a priatelmi.
Dalo by sa to prelozit aj ako: Si mimo reality.
Ale to si skor ty.
Takze si si zapracoval s Japoncinou???
Neviem preco mi pises:Ste tak nadšení.
Mna neoblafnes - v Japonsku som bol 5 krat.
Celkovo som tam stravil cca 6 mesiacov.
Vidim, ze anglictina ti nic nahovori.
Na zaciatku som ti povedal: blazon.
Firmy mali OBROVSKE straty.
To len tak hodis za svoju PS-acku gebulu???
Menuj aspon jeden Ficov "nakradnuty majetok".
Si dyslektik.
Zbytocne by ti bolo citat Ustavu, nevies citat s porozumenim.
Odporúčame