Zrejme myslel na to, co sam nema, teda mozog.
Takze potrebuje urazat tych, ktori ho maju,
Zrejme myslel na to, co sam nema, teda mozog.
Takze potrebuje urazat tych, ktori ho maju,
Nastuduj si Ustavu SR.
Nemyl si Slovensko s tvojimi milovanymi USA.
Tam je prezidentsky system, u nas NIE.
++++++++++++++++++++++
Prezidentka nezodpoveda za chod statu, to robi vlada.
Ona zodpoveda za riadnu cinnost organov, co prave teraz, pri "zruseni" Huliaka, NEROBI.
Robi presny opak.
Jej dovod je jasny - Huliak kritizoval mimovladky, v ktorych ma Rizman (konkubin Caputovej) prsty.
Kazdy, okrem teba, vie, ze Fico odstupil sam, aby zmiernil vtedajsie spolocenske napatie (zapricinene "slusnymi ludmi" na cela s Farskou a Seligom a podporovane kriklunmi spomedzi hercov) a designoval Pellegriniho na predsedu vlady.
+++++++++++++++++++++++++++++++
Zase ti novinari a tie mimiovladky zostavuju vladu.
Stale niekoho spinia a nechcu, niekoho vyzdvihuju a chcu, ale zodpovednost za ich "nominacie" by niest nechceli.
Ak chcu rozhodovt, mali by si zalozit stranu a zucastnit sa volieb, a potom, ak by sa dostali do parlamentu, "miesat" karty.
Predsa premier, a vlada ako celok, su jedini co ponesu zodpovednost.
Kopa ludi, vratane mna, ma prave z teba velmi zly dojem.
A co??
Prestanes sem pisat???
Sudiac podla vymazanych mojich viacerych prispevkov vidim, ze si zase vo velkom mazal, tak ako je to u teba obvykle, hlavne ked prehravas.
O aky boj o charakter republiky sa ma jednat???
Ako moze minister zivotneho prostredia zmenit charakter republiky????
Praveze prezidentka, mysliaca si mylne, ze je u nas prezidentsky system, meni charakter republiky.
Bellini hovoril o UA (teda o Ukrajine) nie o USA.
A mimochodom, jeho nazor o anyste je spravny a podpisujem ho.
Pokial viem, tak na Slovensku boli Bojovia (keltsky kmen).
Ale takych ako ONA nie je vela.
Ktore ambiciozne dievca so slabym rozumcekom sa dostalo do Europarlamentu a dostava desiatky tisic na ruku (resp. na ucet)????
Čo sa stane s Jablkom?
NIC, hodi sa do kosa.
Bolo uplne cervive a uplne prezrate hnilobou.
Mozno posluzi v spolocenskom komposte 'demokratickych" stran, ktore prehrali volby.
Aby si neskoncil v Sulikovej posteli.
Tak to uz v ich rodine chodi.
Keby si ty mal tolko semestrov matematiky ako ja na technike, tak by si sa tym iste hrdil.
Odporúčame