Zase su nepochopil???
Tebe je zbytocne nieco hovorit, ci nebodaj vysvetlovat.
Proste mas klapky na ociach a upchate usi.
Spravas sa uplne opacne ako tie povestne tri japonske opice spojene s budhistickym ucenim: "Nič (zlé) nevidieť, nič (zlé) nepočuť a nič (zlé) nepovedať".
Vidis len to zle co chces vidiet a pocujes len to zle, co chces pocut.
Zial si nebezpecna, hlavne v tom, ze to posledne vobec nedodrziavas, ale naopak, hovoris len to co je zle pre inych.
Neviem, ake mas povolanie, no nechcel by som s tebou pracovat v nijakom time.
A to uz preco???
Povedz aj ty nieco mudre, alebo to nedokazes????
Vies iba ktitizovat a davat nejake patologicke vysplechy, ci akesi zadumania, ktore nikomu nic nevravia????
Bodaj by si v tych nominaciach mal pravdu.
+++++
Maju to nakazane, aby drazdili tych, co vyhrali volby.
Ti sa totiz na p. Burdu odvolavali pri vysvetlovani platnych zakonov.
A platnre zakony im nic nehovoria - ani tym fanatikom ani tym, co ich sfanatizovali.
Nahoda asi bola, a velka, ze ta otec "stvoril".
Iiiiha, nerozumiem tvojej kratkej vete.
Doteraz si nadaval na tych, co volby vyhrali a teraz sa tesis na ich neodvratny nastup???
Co uz sa tesis, ze ti daju nejaky flek, ako ti minuli????
Nevies, ze v Salici "vystudoval" minimalne jeden z tych tvojich - druhy najvyssi ustavny cinitel, mafian uz od mladosti, plemenny "byk" Kollar???
Podmienku vybavili ti tvoji zlodejovi Kiskovi.
Ba aj vsetkym kajucnikom ako odmenu za ich krivoprisazne svedcenia v roznych kauzach.
Takze nepredikuj co bude, ale zamysli sa nad tym co bolo, a zial, este aj je..
Pytal sa ta niekto na nieco???
Nie.
Tak preco vyskakujes z panvice, pukanec????
zdrdol,
malo si sa naucil o demokracii.
Takze tu nepoucuj.
Vdaka za priznanie, ze si hlupak
Kedze aj ty si obcan Slovenska, plati to, podla teba, aj na teba.
Chvlabohu, to koho ludia zvolia do EP, nezavidi od teba.
Nemam rad Simecku, ale ak si ho progresivci zvolia, tak tam pojde, a to bez ohladu na tvoje nazory.
Vas primitivnych nul, ktore prehrali volby a nevedia kam z konopi, je tu neurekom.
Ty sa uz svojim nickom sam pokladas za bezmozgovca (po lobotomii).
++++++++++++++
Takmer cpresne tu istu myslienku, len inymi slovami, som dnes napisal v diskusii k inemu blogu.
Odporúčame