Tebe je zbytocne nieco hovorit, ci nebodaj vysvetlovat.
Proste mas klapky na ociach a upchate usi.
Spravas sa uplne opacne ako tie povestne tri japonske opice spojene s budhistickym ucenim: "Nič (zlé) nevidieť, nič (zlé) nepočuť a nič (zlé) nepovedať".
Vidis len to zle co chces vidiet a pocujes len to zle, co chces pocut.
Zial si nebezpecna, hlavne v tom, ze to posledne vobec nedodrziavas, ale naopak, hovoris len to co je zle pre inych.
Neviem, ake mas povolanie, no nechcel by som s tebou pracovat v nijakom time.

