+++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++
Kmec, ako byvaly velvyslanec v USA, je proamericky.
Ukazal to aj roznych TV debatach.
Kazdy, kto bol na takom poste, alebo sa aspon politicky fyzicky "strajchol" o USA, by bol proamericky, a teda problematicky pre Slovensko.
Nooo, zato tvoje mainstreemove vykriky "naozaj" stoja za to, vsak???
Cistky tu boli a este su posledne takmer 4 roky.
Hlupacik, asi nevies citat s porozumenim.
E. Chmelar hovoril nieco uplne ine.
Najma o vasej (liberalnej) zadubenosti, marnomyselnosti a zufalstve po prehratych volbach.
Nevzdal sa postu poslanca EP, ale iba postu podpredsedu EP.
Takze konecne sa vysvetlila zahada preco sa taky 'mladik' zo Slovenska sa stal podpredsedom Europskeho parlamentu (EP).
Dostal ju zaroven so "stranickou" ulohou, aby sa s takou "tazkou vahou" dostal na celo PS a vyhral s nim parlamentne volby na Slovensku.
Nepodarilo sa, preto musel odstupit.
On sa vyhovori sice na to, ze bude clenom NR SR, no vie, ze keby neodstupil, aj tak by ho z tej funkcie vypoklonkovali
A je to pre Slovensko dobre, bude tam Slovensku o nieco menej skodit, hoci skodit neprestane ani ako radovy poslanec EP.
Na Ukrajine islo niele o rusku mensinu.
Rusom vadil najma iny problem, a to, ze zapad expandoval k ruskym hraniciam.
Nebyt ruskej 'specialnej operacie' by uz Ukrajina bola cisto americka (americke zakladne a pod.),
US army na ruskych hraniciach..
Rusom islo o vlastnu bezpecnost, preto to nemohli dopustit
Ved tak som ten jeho dopad na zem myslel,
Prepac mi, ze pouzijem tvoj nick podla osoby skutocneho Ikara.
Falosny politicky "Ikaros" Hamran vyletel prilis vysoko, az sa mu roztopil vosk na kridlach a on pada zavratnou rychlostou k zemi.
Dufam, ze jeho navrat na zem bude velmi tvrdy a uz sa z neho nikdy nespamata.
Tak, tak.
Pridavam sa.
No, diskuter s nickom Ficoviny urcite nad dochodkami spoluobcanov nerozmysla.
Ma ich na haku.
Ide mu len o vlastne dobro (??), a mysli si, ze tam, kde odide, mu budu pecene holuby padat do huby.
Ale zili tam ludia - PALESTINCANIA.
Aj v biblii sa o tom hovori.
Naviac, sudiac podla nasich medii, tam prisiel ako NEPOZVANY, teda sa tam votrel.
Pises: "bol umožnené vytvoriť Izraelcom vlastný štát".
Vlastny stat moze niekto zalozit na VLASTNOM uzemi, nie na cudzom.
To je take ciganske riesenie ako ciganske osady u nas - vznikli na cuzich pozemkoch a cigani si myslia, ze na to mali pravo.
Rimania rozprasili Zidov.vojensky.
Ti sa rozprchli do celeho sveta - diaspora.
Preco by za to mali platit Palestinci, ktori tam dlhodobo zili.
Aj u nas plati termin VYDRZANIE, ci nie???
Vznik Izraela bol teda protipravny.
Preco zapad neumoznil napr. vznik izraelskeho statu na uzemi, kde zilo najviac Zidov - teda v USA ci v Britanii, alebo ak chces, tak hoci aj v ZSSR????
Vsetci sa Zidov chceli zbavit, teda aspon tych nemajetnych, tak siahli tam, kde sa obyvatelia nemali ako branit - teda do Palestiny.
Bolo to velke svinstvo.
Urcite nie od Izraela, takze Izrael ich nemal pravo ich zatrhnut.
Odporúčame