Co to trepes, ti sudruhovia podpisali v Moskve (okem jedneho, tusim to bol Kriegl} akusi kapitulaciu.
Vtedajsi prezident Ludvik Svoboda VYZYVAL obcanov, aby sa proti obrovskej presile NESTAVALI na ozbrojeny odpor.
Ako vojak a general, kory si prezil svoje v II. svetovej vojne, vedel preco to hovori.
Lebo by sme boli (my, co sme vtedy ako dospeli zili) utopeni v krvi.
Keby dnes Svoboda zil, urcite by tu vyzvu adresoval aj Zelenskemu.

