Ty si transka???
Nic take, co by znamenalo lasku k extremistom, som v blogu nevidel.
Zato v tvojej vyryvacej odpovedi citim tvoju "lasku" k skutocnym extremistom - k PS a sexualnym zvrhlikom.
Blogerka udrela klinec po hlavicke vo viacerych veciach.
Ma svoje nazory, s ktorymi povacsine suhlasim.

