janizol,
zda sa nadrogovany si ty - nenavistou.
janizol,
zda sa nadrogovany si ty - nenavistou.
Teraz ti je asi hej, ked si mlady a nepotrebujes lekarov.
Situaciu pochopis az ked zostarnes a budes ich potrebovat a oni NEBUDU dostupni.
Ja som zas niekolkokrat mlcky pokrutil hlavou, co dokaze napisat "dospely" clovek.
Mas pravnu, Nole rady nepotrebuje.
Akyn pravom mu bloger radi???
Nie je jeho trener ani jeho turor.
Co znamena to dlhe a???
Ak je to torzo slova vas, tak asi tazko, lebo ja ziadnych mojich ludi (okrem kolegov v prac a ludi zo sirsej rodiny) NEMAM.
No, nie po celom svete.
Iba po ritolezeckych (voci USA) statoch.
Preco by mali Fico a Putin koncit vo ferrovej zadnici???
Aj to je kolaps tvojej zvratenej logiky.
Ked by si to napisal naopak, bolo by to aspon formalne logicke.
No ferro nepotrebuje byt v nijjakej zadnici toboz nie vo Ficovej ci Putinovej,
On ma vlastne nazory, ktore aj, v dnesnych zvratenych casoch, odvazne prezentuije s rizikom, ze ho mozu za to stihat.
Ty pises len dristy a zadrapky a pritom kazdy vidi, ze trcis zo vsetkych zadnic vladnych i prezidentskych.
Tvoje dristy vyvratil na TA3 pred par dnami Kalinak prave v debate s Nadom.
Inak, vies kde mozu zmiznut tanky, ktrore uz nesluzia?
V ZELEZIARNACH.
V byvalych Vychoslovenskych zeleziarnach (VSZ), ktore su teraz v drzbe US firmy.
Mozne je aj to, ze ocel z tych tankov sluzi na vyrobu tankov a inych zbrani vojensko-priemyslovemu komplexu v USA.
ferro vie pisat, co ty nevies.
Preto iba podpichujes.
Skus aj ty dat "do placu" nejaky clanocek, nech vidime na co mas.
Tazky priemysel potrebuje, najma po znicujucej vojne, kazda krajina.
Take lahke nevies????
A pokial ide o reformy, dnes ich tu mas neurekom, najma "reformy" za matvicovej a Hegerovej vlady.
Nie su to vsak ani tak reformy ako skor DEFORMY.
Takze tu places na nespravnom hrobe
Odporúčame