Danis,
ked ides niekoho okydavat, pozri si najprv fakty.
Pred par dnami mal Blaha statusy, kde sa priznava k autorstvu.
Napokon kto ma cim rozmyslat, to uz postrehol aj bez toho.
Fraska, ktoru z toho robia media, vratane teba, su TRAPNE.
Blaha je vedecky pracovnik a ma granty na vyskum.
Je to jeho PRACA, tak ako tvoja praca, ibaze ty a tvoji kumpani z medii pracujete velmi slabo, nekorektne, podlizavo k rezimu.
Navyse, Blaha je este poslanec parlamentu, kde si dobre robi opozicnu pracu.
Nie Blaha je nestandardny, ale dnesny rezim a jeho babky.
Vy novinari ste vritpichovia sucasneho rezimu u nas, ale aj v EU.
Raz sa budete hanbit co vsetko ste popisali napr. o Uktrajine, Blahovi, opozicii a pod.

